SanDisk Ultra microSDHC 16GB Android 98MB/s A1 UHS-I + Adapter

28,90 zł

SanDisk Ultra microSDHC 16GB Android 98MB/s A1... - Karty pamięci, czytniki,... - Siedlce

Opis

SanDisk Ultra microSD Uchwyć pełnię życia dzięki przełomowej pojemności 64 GB tej karty microSDXC™. Przeznaczone do pracy w trudnych warunkach karty pamięci SanDisk Ultra® microSDXC™ są odporne na wstrząsy oraz działanie wody, skrajnych temperatur i promieniowania rentgenowskiego. Karta pamięci microSD o pojemności 64 GB i klasie prędkości Class 10 do nagrywania w rozdzielczości Full HD jest sprzedawana w zestawie z adapterem SD™. Funkcje i zalety Wysokie prędkości przesyłu danych Klasa A1 oznaczająca możliwość instalowania aplikacji Klasa prędkości Class 10 do nagrywania i odtwarzania w rozdzielczości Full HD Odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, promieniowania rentgenowskiego i pola magnetycznego Aplikacja mobilna SanDisk® Memory Zone umożliwia automatyczne zarządzanie multimediami i pamięcią, pozwalając zwiększyć szybkość działania telefonu Sprzedawane w komplecie z adapterem SD™.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Siedlce
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Siedlce
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karty pamięci, czytniki, nośniki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij