Następne

Pracownik administracyjno biurowy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Tak

Praca zdalna:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Nie

Biegły angielski:
Nie


Opis

Zinner Logistics Sp. z o.o. poszukuje do biura w Siedlcach pracownika ds. administracyjno-biurowych.
Zakres obowiązków: - Prowadzenie rejestrów wniosków, zamówień, faktur oraz rejestrów korespondencji wychodzącej i przychodzącej do firmy. - Przygotowywanie pism/odbieranie telefonów/ wysyłanie faksów/odbieranie e-maili/ wysyłanie dokumentów pocztą/prowadzenie ewidencji poczty wchodzącej i wychodzącej, tworzenie baz danych. - Sprawowanie opieki nad dokumentacją, czuwanie nad jej prawidłowym, systematycznym i efektywnym przepływem między komórkami. - Kontrola materiałów biurowych oraz zamawianie odpowiednich materiałów na bieżące potrzeby Działu. - Opisywanie faktur na potrzeby Działu. - Zapewnienie efektywnego przepływu informacji, poprzez bezpośredni kontakt ze współpracownikami. Wymagania niezbędne: Wykształcenie średnie lub wyższe I stopnia, Staż pracy - min 1 rok Umiejętności obsługi komputera i korzystania z narzędzi informatycznych (obsługa komputera, poczty elektronicznej, korzystania z wyszukiwarki internetowej, pakietu MS Office) Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, systematyczność i terminowość, łatwość komunikowania się (komunikacja interpersonalna i pisemna), radzenie sobie w sytuacjach trudnych (odporność na stres). Wymagana znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne