Portfolio CMS - skrypt dla twórców

400,00 zł


Opis

Strona powinna być dopasowana do tego czym zajmuje się firma. Inna strona będzie dla firm spedycyjnych, inna dla usługowych, inna dla twórców. Stworzony cms jest odpowiedzią na indywidualne wymogi freelancerów i firm tworzących.

Przygotowując się do wypuszczenia tego produktu chodziłem po różnych stronach patrząc co na nich jest zarówno od strony graficznej jak i budowy. Przy czym podchodziłem do tego zarówno od strony twórcy jak i jego klienta. Na podstawie zebranych informacji powstał skrypt cms który:
- jest dostosowanie pod SEO (mapę strony, konfigurowalne metatagi, robots.txt)
- dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych - na responsywność został postawiony wyjątkowo duży nacisk. Dzięki czemu strona będzie bardzo dobrze prezentowała się na telefonach i innych urządzeniach mobilnych
- pozwala szybko tworzyć Portfolio - z możliwością późniejszego dynamicznego filtrowania po kategoriach i statycznego po tagach.
- umożliwia dodanie Referencje i logotypów firm z jakimi współpracowaliśmy
- pozwala edytować całą stronę jedynie z poziomu przeglądarki w tym można modyfikować strony i bloki tekstowe, Slidy, Mapa, Formularz kontaktowy i inne elmenty obowiązkowe przy stronie.
- umożliwia szybkie wysłanie newslettera do swoich klientów


Demo:
http://portfolio.strefaportali.pl

Demo PA:
http://portfolio.strefaportali.pl/admin.php


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Siedlce - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Łuków i okolica (pow. łukowski w lubelskim), Ogłoszenia Siemiatycze i okolica (pow. siemiatycki w podlaskim), Ogłoszenia Sokołów Podlaski i okolica (pow. sokołowski w mazowieckim), Ogłoszenia Węgrów i okolica (pow. węgrowski w mazowieckim), Ogłoszenia Kałuszyn i okolica (pow. miński w mazowieckim), Ogłoszenia Radziwiłłówka i okolica (pow. siemiatycki w podlaskim), Ogłoszenia Sarnaki i okolica (pow. łosicki w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Siedlcach lub w całym województwie mazowieckim.