Płotek ,obrzeże białe 2,3m x 22 cm

35,00 zł

Płotek ,obrzeże białe 2,3m x 22 cm - Ogrodzenia, siatki,... - Siedlce
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Siedlce
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Płotek ,obrzeże ogrodowe BIAŁE 2,3 m Zestaw składa się z 4 części o wymiarach 58 cm x 22 cm. Całkowita długość 2,30 m² Plastikowe ogrodzenie ogrodowe to idealne rozwiązanie do estetycznego oddzielenia trawnika od pozostałej części ogrodu. łatwy w montażu estetyczny wygląd wytrzymały materiał łatwe do czyszczenia Parametry produktu: biały kolor Całkowita długość: 2,3 m Szerokość: 58 cm Wysokość: 22 cm Wysokość długopisu: 8,5 cm Materiał: tworzywo sztuczne; Uniwersalne ogrodzenie ogrodowe w kolorze białym ma wiele zastosowań w ogrodzie. Palisada może stanowić wyjątkowy element dekoracyjny i z powodzeniem może zastąpić palisady drewniane. Ogrodzenie wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i jest bardzo łatwe w montażu. Dzięki systemowi „KLIK” z łatwością zmontujesz elementy zestawu.  

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Siedlce
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ogrodzenia, siatki, obrzeża, płotki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-07-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij