Nowe sprzęgło wiskotyczne 20004203 Caterpillar

3 690,00 zł


Opis

Nowe sprzęgło wiskotyczne / wiskoza BorgWarner


Wiskoza światowego producenta układów chłodzenia BorgWarner / made in Germany
Firma BorgWarner to producent układów chłodzenia na pierwszy montaż ! Produkty oferowane przez BorgWarner na aftermarket (sprzedaż poza serwis) są identyczne z produktami pierwszomontażowymi czyli oryginałem.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem BorgWarner Thermal Systems na Polskę !!!

Szanowny kliencie pamiętaj że niskiej jakości zamienniki i chińskie podróbki nie spełniają żadnych norm jakościowych i technicznych ! Zastosowanie ich w twojej maszynie może skończyć się niepoprawną pracą układu chłodzenia a co za tym idzie uszkodzeniem jednostki napędowej i pozostałych części układu !


BW - 20004203 020004203

OE - 309-6159 3096159Pojazd:
Caterpillar
D6N Dozer


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Siedlce - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Łuków i okolica (pow. łukowski w lubelskim), Ogłoszenia Sokołów Podlaski i okolica (pow. sokołowski w mazowieckim), Ogłoszenia Siemiatycze i okolica (pow. siemiatycki w podlaskim), Ogłoszenia Węgrów i okolica (pow. węgrowski w mazowieckim), Ogłoszenia Oziemkówka i okolica (pow. garwoliński w mazowieckim), Ogłoszenia Sarnaki i okolica (pow. łosicki w mazowieckim), Ogłoszenia Dziewule i okolica (pow. siedlecki w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Siedlcach lub w całym województwie mazowieckim.