Łóżko piętrowe dla dzieci z szufladą - Marion 5X

4 138,00 zł

Łóżko piętrowe dla dzieci z szufladą - Marion... - Meble dla dzieci - Sianowo

Opis

Pamiętasz czasy, kiedy idąc spać do babci na wieś spałaś z siostrą na jednej wersalce? Ten poranek, kiedy budził Cię zapach świeżego kakao, przyniesionego przez babcię do łóżka z bułeczką polaną miodem - to cudowne wspomnienia! W niejednym rodzinnym albumie znajdzie się zdjęcie gromadki dzieci ułożone jak tuńczyki w puszcze śpiące na jednym łóżku, bo akurat zjechała się cała rodzina... To Twoje wspomnienia z dzieciństwa... Teraz postaraj się, aby Twoje maluszki też miały co wspominać z uśmiechem na twarzy. Zdecyduj się na bajeczne łóżko piętrowe Marion 5X marki Elior, a Twoje dzieci przenocują w nim niejednego brata ciotecznego lub siostrę! Centrum dowodzenia Łóżko piętrowe Marion 5X marki Elior, to idealny pomysł na domowy plac zabaw w ciągu dnia! Wystarczy trochę zabawek i Twoje dzieci będą godzinami bawić się w domek, sąsiadów, sklep warzywny czy przedszkole. Wieczorem natomiast, zapalając zawieszone na konstrukcji domku lampki wprowadzisz błogi nastrój idealn

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sianowo
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Sianowo
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble dla dzieci
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij