eDarling - Serwis randkowy

Następne

Matrymonialne Dla kawalerów 30 do 45 lat pilne od zaraz!!!


Opis

JESTEM KLAUDIA Z PODKARPACIA LAT 34 SZUKAM KOGOŚ DO ZWIĄZKU ZALOŻENIA RODZINY SLUBU W PRZYSZLOŚCI JESLI JESTES ZAINTERESOWANY ZAPRASZAM DO PISANIA NA TEL 721747465 OSOBY KTÓRE MOGOM ZMIENIC MIEJSCE ZAMIESZKANIA PO DUŻŚZEJ ZNAJOMOŚCI MYSLOM POWAŻNIE O ŻYCIU MAJOM DOŚC SAMOTNOŚCI JAK JA CHCOM COŚ ZMIENIC W SWYM ŻYCIU NA LEPSZE!!! MAM MALE GOSPODARSTWO JESTEM OSOBOM Z WADOM WZROKU CO MI ŻYCIA NIE UTRUDNIA POTRAFIE DARZYC SZCZERYMI PRAWDZIWYMI UCZUCIAMI JESLI PATRZYSZ NA WNĘTRZE NIE WYGLĄD ORAZ LICZY SIE DLA CIEBIE UCZCIWOŚC SZCZEROŚC SZACUNEK ODPOWIEDZIALNOŚC WSPIERANIE SIE ZROZUMIENIE TEN ANONS MOŻE BYC WLAŚNIE DLA CIEBIE BĘDZIE WIĘC MILO JESLI KTOŚ SIE ODEZWIE NAPISZE WARTO KLAUDIA Z PODKARPACIA ZAPRASZA TEL 721747465


Poznaj więcej osób, które kogoś szukają! Umieść swoje ogłoszenie i znajdź bliską Ci osobę!

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

eDarling Serwis Randkowy

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne