Willa pod Toruniem w malowniczej okolicy

599 000 zł

Dom w Sąsiecznie - parametry

Pow. domu:
244 m2

Pow. działki:
1954 m2

Cena za m2:
2454.92

Rok budowy:
2018

Technologia:
Pustak


Dom na sprzedaż, Sąsieczno - opis nieruchomości

PIĘKNA I NIEPOWTARZALNA WILLA POD TORUNIEM. OFERTA DEWELOPERA , KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC.

Ekskluzywna rezydencja rodzinna, wyróżniająca się nowoczesną linią położona na wzniesieniu pośród lasu. Funkcjonalność parteru to przede wszystkim otwarta przestrzeń stanowiąca centrum życia rodzinnego jak i towarzyskiego. Salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia zachęcają do spotkań w większym gronie. Podcień, który został umiejscowiony w sąsiedztwie salonu i jadalni w naturalny sposób utworzył letnią jadalnię, a duże przeszklone okna w wyjątkowy sposób doświetlają wnętrze. Dopełnieniem parteru jest idealnie umiejscowiony przy wejściu gabinet. Łazienka, spiżarnia oraz pralnia z kotłownią, z której można przejść do dwustanowiskowego garażu idealnie dopełniają część parterową rezydencji. Piętro zaprojektowano jako strefę wypoczynku domowników. Komfort zapewniają trzy ciche pokoje w tym jeden z garderobą oraz obszerna sypialnia z własną garderobą i ekskluzywną łazienką, której niewątpliwą zaletą jest narożne przeszklenie, które w oryginalny sposób doświetla pomieszczenie oraz zapierający dech w piersiach widok na lasy a w oddali na panoramę Ciechocinka. Willa Weronika to piękna i niezwykle funkcjonalna rezydencja o nowoczesnej formie architektonicznej i niezwykle ukształtowanej powierzchni wewnętrznej. Niewątpliwym atutem jest szybki i bezkolizyjny dojazd do centrum Torunia. Oferta godna polecenia.Masz dość przekopywania nieaktualnych ofert na zbiorczych portalach ogłoszeniowych? Wejdź na naszą NOWĄ STRONĘ: TARGET.NIERUCHOMOSCI z dopiskiem PL i sprawdź co tak naprawdę jest dostępne na naszym rynku!!!

Oferta sprzedaży domów wolnostojących, parterowych budowanych pod klienta w trzech lokalizacjach: Osiek, Sąsieczno i Kawęczyn. Cena obejmuje dom w stanie deweloperskim wraz działką. Cena domu pod klucz to tylko 235 tys zł. Domy bardzo ekonomiczne, tanie w utrzymaniu a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Wszystkie lokalizacje bardzo dobrze usytuowane nieopodal Torunia z dobrym i szybkim dojazdem. Oferta godna polecenia.
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY: WIOLETTA SZAJDA TEL. 535-144-175

OFERUJEMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.


WIĘCEJ ZDJĘĆ, WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OFERTY ORAZ INNE OFERTY W TEJ LOKALIZACJI:
www.target.nieruchomosci.pl

W W W . T A R G E T . N I E R U C H O M O S C I . P L
________________________________________________________-
TARGET Nieruchomości to firma powstała w odpowiedzi na potrzebę efektywnego i profesjonalnego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami oraz doradztwa na rynku toruńskim. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
TARGET Nieruchomości to firma budowana na profesjonalizmie osób w niej pracujących. Firma została założona przez obecnego na rynku nieruchomości już od prawie dziesięciu lat licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, wcześniej aktywnie związanego z jednym z największych toruńskich biur nieruchomości. W TARGET Nieruchomości wyselekcjonowany został doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie jest gwarancją, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach. Na tym doświadczeniu budujemy komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Współpracując z TARGET Nieruchomości oprócz skojarzenia stron otrzymujecie Państwo pewność rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Jesteście Państwo również objęci naszym ubezpiec

------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 599 000 zł. Wybudowany w 2018 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 244 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 1954 m2 (19.5a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie kujawsko-pomorskim, w Sąsiecznie


Zadaj pytanie do oferty (Dom - 244 m2, działka: 1954 m2, Sąsieczno - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Sąsieczno - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Toruń (pow. m. Toruń w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Włocławek (pow. m. Włocławek w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Inowrocław (pow. inowrocławski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Brodnica (pow. brodnicki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Ciechocinek (pow. aleksandrowski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mała Nieszawka (pow. toruński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Lipno (pow. lipnowski w kujawsko-pomorskim)