Następne

Tel. 603-679-430 Sarbinowo Domki Letniskowe BAIKAR Barbara Surmacz

100,00 zł

Szczegóły

Z łazienką:
Tak

Śniadanie w cenie:
Nie

Parking:
Tak

Plac zabaw:
Tak

Balkon:
Tak

Bar/restauracja:
Nie


Opis

Sarbinowo Domki Letniskowe BAIKAR Barbara Surmacz ..... WAKACJE 2019 W MALOWNICZYM Sarbinowie .... CZERWIEC , od 100 ZŁ ZA DOMEK _ DOBA ..... zapraszam na wakacyjny wypoczynek do nowych 6-8 osobowych w pełni wyposażonych domków letniskowych położonych w cichej spokojnej okolicy Sarbinowa 250 m od szerokiej piaszczystej plaży . W każdym domku znajdują się dwie osobne sypialnie zamykane pełnymi drzwiami łazienka salon połączony z aneksem kuchennym oraz słoneczny zadaszony taras . Centralnie przed domkami umieściliśmy plac zabaw dla dzieci . Teren jest ogrodzony posiadamy bezpłatny parking dla samochodów naszych gości .Cena za pobyt od 100 zł za dobę domek do 350 zł za dobę domek uzależniona jest od ilości osób w domku , terminu i długości pobytu ... Zapraszam Sarbinowo domki letniskowe BAIKAR Barbara Surmacz WWW.BAIKAR.PL


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Sarbinowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne