Netgear LB2120

799,00 zł

Netgear LB2120 - Routery - Sandomierz

Opis

Modem 4G LTE z dwoma portami Ethernet Modem NETGEAR LTE LB2120 zapewnia proste i niezawodne możliwości połączeń dla urządzeń i usług, dzięki czemu unikniesz zakłóceń na łączu w razie awarii połączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć istniejące łącze szerokopasmowe do modemu, aby zapewnić automatyczny dostęp do połączenia 4G LTE lub pomocniczego połączenia 3G/2G. Modem NETGEAR 4G LTE ma dwa porty Ethernet: jeden dla sieci WAN i drugi dla sieci LAN. Ma również niewielkie rozmiary oraz jest prosty i wygodny w instalacji. W przypadku połączeń szerokopasmowych przenośny modem NETGEAR 4G LTE zapewnia dużej prędkości dostęp do Internetu oraz znaczną wygodę i elastyczność użytkowania. W przeciwieństwie do innych metod uzyskania połączenia modem ten można w łatwy sposób zainstalować w zaledwie kilka minut. To idealne rozwiązanie w różnych środowiskach, takich jak obszary wiejskie, plener oraz miejsca, gdzie połączenie kablowe nie wchodzi w grę. Umożliwia podłączenie bezpośrednio do komputera lub routera bezprzewodowego, zapewniając superszybki dostęp do połączenia internetowego DSL Bezpieczna i superszybka łączność 4G LTE z awaryjnym przełączaniem na 3G Uzyskaj prędkość pobierania do 150 Mb/s oraz wysyłania do 50 Mb/s Port Gigabit Ethernet do przekazywania połączenia Dostępne dwa złącza do podłączania anten 4G / 3G zapewniających lepszy odbiór..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sandomierz
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Sandomierz
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Routery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

TP-Link Deco M9 Plus (2-Pack)
1 229,00 zł
Gdańsk
Netgear R8000P-100EUS
1 189,00 zł
Nysa
D-Link DIR-X5460
939,00 zł
Legionowo

Routery w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij