Hill's Prescription Diet k/d + Mobility - 2 x 12 kg

569,80 zł

Hill's Prescription Diet k/d + Mobility - 2 x... - Karmy dla psów - Sandomierz

Opis

Dietetyczna karma sucha, która może wspierać Twojego czworonożnego przyjaciela w codziennym życiu: Hill's Prescription Diet k/d + Mobility została specjalnie opracowana, aby dbać o prawidłowe funkcjonowanie nerek i stawów u dorosłych psów. Ta smakowita karma dla psów ma niską ilość fosforu i dostosowaną zawartość białka, przy czym białka te są wysokiej jakości i mają wartościowy profil aminokwasowy. Pomaga to wspierać naturalną funkcję nerek w przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek. Hill's Prescription Diet k/d + Mobility zawiera również wysoki poziom kwasów tłuszczowych EPA i omega-3, jak również odpowiednią dawkę witaminy E, co może być korzystne dla prawidłowego metabolizmu stawów. Hill's Prescription Diet k/d + Mobility w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Opracowana specjalnie z myślą o psach cierpiących na ostre lub przewlekłe zapalenia nerek lub choroby zwyrodnieniowe stawów. Wspiera funkcje nerek i serca oraz kondycję stawów: receptura z niską zawartością fosforu i białek, bogata w kwasy tłuszczowe omega-3, witaminę E. Wysokowartościowe białka: wartościowy profil aminokwasowy dba o zachowanie smukłej, silnej muskulatury. Z chondroityną i glukozaminą: wspierają budowę masy chrzęstnej oraz mazi stawowej. Dobry smak: z kuczakiem, wysoka akceptacja nawet przy zmniejszonym apetycie. Wyważona i bogata w substancje witalne: z witaminami, minerałami, elementami śladowymi oraz beta-karotenem i naturalnymi przeciwutleniaczami dla wzmocnienia układu immunologicznego. Polecana przez lekarzy weterynarii: zalecane przez weterynarzy, skuteczne klinicznie pożywienie.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sandomierz
woj. świętokrzyskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Sandomierz
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij