Ogłoszenie jest nieaktualne

Rzgów - działka inwestycyjna 3,5 ha przy E75

14 000 000 zł

Działka w Rzgowie - parametry

Powierzchnia:
35 000 m2

Dostępne media:

Kanalizacja - miejska
Woda miejska - na działce

Działka na sprzedaż, Rzgów - opis nieruchomości


We speak English, Italian please call us at +48 793 000 555 or send e-mail [email protected]Doskonała lokalizacja terenu bezpośrednio przy trasie DK-1 (E75) Łódź-Katowice, 800m od granic Łodzi o powierzchni 2,5ha lub 3,5ha.Działka posiada zaakceptowany zjazd i wyjazd na drogę DK-1 , ~ 200m przyległości do trasy.STAN PRAWNY: własnośćDziałka sąsiaduje bezpośrednio ze stacją ORLEN w bliskim sąsiedztwie wielu serwisów samochodowych firm usługowych i handlowych , 200m od terenu jest MAKRO.1,5km od terenu zlokalizowane jest centrum handlowe PTAK.Kolejnym atutem jest idealna lokalizacja komunikacyjna terenu pomiędzy skrzyżowaniem DK-1 z trasa "Górna" (1km przed działką docelowo dojazd do A1) a skrzyżowaniem DK-1 z S8 ! (2km od terenu).Około 6km od działki zlokalizowane będzie skrzyżowanie trasy S8 Wrocław-Łódź-Warszawa z autostradą A1, jedynie 10km od portu lotniczego.MEDIA: prąd, woda, gaz, kanalizacjaDODATKOWE INFORMACJE:

* Główne przeznaczenie terenu : usługi, produkcja, handel (powyżej 2000 m ) oraz magazyny.

* Teren objęty jest planem UP.

* Zabudowa do 60% powierzchni działki.

* Możliwość dokupienia sąsiedniego terenu i uzyskania 17 ha (~ 200 m x 850 m).

* Możliwa jest dzierżawa terenu lub wniesienie aportem do inwestycji na dobrych warunkach.

Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 by uzyskać więcej informacji

Agnieszka Rogula---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 14 000 000 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 35 000 m2 (3.5ha).
Dostępne media: Woda, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie łódzkim, w Rzgowie


Rzgów - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Łódź i okolica (pow. m. Łódź w łódzkim), Ogłoszenia Piotrków Trybunalski i okolica (pow. m. Piotrków Trybunalski w łódzkim), Ogłoszenia Zgierz i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice i okolica (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Bełchatów i okolica (pow. bełchatowski w łódzkim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola i okolica (pow. zduńskowolski w łódzkim)