Zaproszenie do znajomosci 721747465 piszcie kawalerowie


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Opis

ZAPRASZAM DO ZNAJOMOSCI OSOBY SZUKAJĄCE MILOSCI MAJĄCE DOSC SAMOTNOSCI KTÓRZY CHCOM ODMIENIC SWUJ LOS USTATKOWAC SIE KAWALEROWIE MILE WIDZIANI 30 DO 45 LAT MAM MALE GOSPODARSTWO JESTEM OSOBOM Z WADOM WZROKU CO MI ŻYCIA NIE UTRUDNIA DLA KTÓRYCH LICZY SIE WNETRZE CHARAKTER MILOSC SZACUNEK SZCZEROSC ZAUFANIE ODPOWIEDZIALNOSC WSPIERANIE ZROZUMIENIE BEZ WARTOSCI ZWIAZEK NIE PRZETRWA DAJ SZANSE MILOSCI WYZBADZ SIE SAMOTNOSCI ODMIEN NASZ LOS WARTO MIEC KOGOS NIE ISC PRZEZ ŻYCIE SAMOTNIE WE DWOJE RAZNIEJ SAMOTNOSC TO OKROPNY STAN RZECZY MILOSC WIECZNIE NIE BEDZIE CZEKAC KUJ ŻELAZO PUKI GORĄCE DO ODWAŻNYCH SWIAT NALEŻY PISZCIE ESEMESUJCIE KORESPONDUJCIE BEDZIE MILO JESLI KTOS SIE ODEZWIE NAPISZE ZAPRASZAM SMIALO WARTO 721747465 POWTARZAM 721747465


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 721... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Dane wystawiającego:
klaudia

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 4325
Data dodania: 2021-01-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

klaudia

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij