Następne

Utylizacja Mebli Sprzatanie Opróznianie Wywóz Gratów Szybko Tanio Miło


Opis

Własny TRANSPORT Wywóz starych mebli, rzeczy opróżnianie, mieszkań, piwnic, utylizacja, sprzątanie garaży, piwnic.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie opróżnienia domów, mieszkań, biur, lokali, magazynów, działek, piwnic, strychów, garaży oraz innych gospodarstw.

Wywozimy i Utylizujemy:
stare regały, kanapy, wersalki, szafy, meblościanki, gabaryty, telewizory, dywany, zużyty sprzęt AGD i RTV, makulatura, stare graty, złom, gruz spakowany workach, deski, kwiaty, instrumenty muzyczne pianina, itp, grzejniki, kaloryfery, wanny, zmywarki, kuchenki, ciuchy.

Oferujemy kompleksową usługę opróżnienia i likwidacji zbędnego wyposażenia każdego pomieszczenia na terenie Rzeszowa i Podkarpacia. Zajmiemy się wszystkim od A do Z włącznie z rozkręcaniem starych mebli i sprzątaniem.

Rozkręcimy, wyniesiemy, wywieziemy i posprzątamy! Zostawimy opróżnione i wysprzątane pomieszczenie do Państwa dyspozycji.

Nie zmieniamy ustalonych cen podczas pracy, bądź pod koniec wykonanej usługi. Dysponujemy wysoce wykwalifikowanym i kulturalnym personelem.

Gwarancja solidności i uczciwości !!!
Tel. 505 468 267 lub 507 648 461

Zapraszamy
www.przeprowadzki-transport.info


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne