Sprzedam kurtko- sweterek wełniany skórzany z kapturem damski rozm M

55,00 zł

Szczegóły

Rozmiar:
M

Materiał dominujący:
Wełna

Kaptur:
Tak

Zapięcie:
Suwak

Golf:
Nie

Wzór:
Gładki

Kolor dominujący:
Brązowy

Kamizelka:
Tak

Styl:
Młodzieżowy


Opis

Sprzedam kurtko- sweterek wełniany skórzany z kapturem damski rozm M

sprzedam kurtko- sweterek wełniany skórzany z kapturem damski rozm M dług rękawa rozm 68 a podwinięty 60 jak na zdjęciach firmy wet seal ciepły lekki wygodny może służyć jako bluza ocieplacz i inny cena ok 120 zł do negocjacji gorąco polecam lekki ciepły wygodny jak na takie mrozy tel 725035425 lub 178590130


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Rzeszów - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Krosno i okolica (pow. m. Krosno w podkarpackim), Ogłoszenia Mielec i okolica (pow. mielecki w podkarpackim), Ogłoszenia Jarosław i okolica (pow. jarosławski w podkarpackim), Ogłoszenia Dębica i okolica (pow. dębicki w podkarpackim), Ogłoszenia Jasło i okolica (pow. jasielski w podkarpackim), Ogłoszenia Kraczkowa i okolica (pow. łańcucki w podkarpackim), Ogłoszenia Izdebki i okolica (pow. brzozowski w podkarpackim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Rzeszowie lub w całym województwie podkarpackim.