Royal Canin Breed Rottweiler Adult - 2 x 12 kg

439,80 zł

Royal Canin Breed Rottweiler Adult - 2 x 12 kg - Karmy dla psów - Rzeszów

Opis

Psy rasy rottweiler wyróżniają się atletyczną budową i mocną szczęką, co czyni je dobrymi psami obronnymi. Co więcej są one bardzo lojalne, uważne, spokojne i lubią dzieci, co czyni je fantastycznymi psami rodzinnymi. Twój oddany towarzysz potrzebuje specjalnego pożywienia, aby prowadzić długie i ekscytujące życie. Royal Canin Breed Rottweiler Adult to sucha karma opracowana specjalnie dla rottweilerów. Dostarcza ona Twojemu czworonożnemu przyjacielowi dostosowaną do jego potrzeb wartość energetyczną oraz ważną L-karnitynę, która pomaga utrzymać silne mięśnie i jednocześnie idealną wagę. Ze względu na swoją charakterystyczną masywną budowę, kości rottweilera są obciążone. Zawarta w karmie chondroityna i glukozamina mogą zmniejszyć ścieranie się chrząstek, i tym samym wspierać zdrowe kości i stawy. Niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 mogą wspierać prace mięśnia sercowego i jego funkcje. Royal Canin Breed Rottweiler Adult w skrócie: Specjalnie opracowana karma dla psów rasy rottweiler od 18 miesiąca życia. Wsparcie aktywnego życia Karma jest dostosowana do potrzeb Twojego rottweilera i może przyczynić sie do zdrowego funkcjonowania mięśnia sercowego, utrzymania masy mięśniowej oraz silnych kości i stawów. Zoptymalizowany kształt krokieta Krokiety zostały dostosowane specjalnie do szczęki rottweilera, może to przyczynić się do wolniejszego pobierania pokarmu i zachęcić do żucia. Optymalna masa ciała: dostosowana zawartość białka i L-karnityny mogą pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej i idealnej wagi. Ochrona stawów: siarczan chondroityny i glukozamina mogą spowalniać zużycie chrząstek i stymulować regenerację komórek. Zdrowe funkcjonowanie mięśnia sercowego: EPA i DHA mogą wspierać naturalną kurczliwość mięśnia sercowego. Witamina E i C: może chronić przed wolnymi rodnikami. Zrównoważona zawartość minerałów: może wspomagać naturalne funkcjonowanie dróg moczowych. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę Royal Canin Breed Rottweiler Adult, zapewniasz mu pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Rzeszów
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij