Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline UR ST/OX - Urinary, ryby oceaniczne - 5 kg

164,80 zł

Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline UR ST/OX... - Karmy dla kotów - Rzeszów

Opis

Układ moczowy u kotów jest wyjątkowo wrażliwy, w związku z czym często cierpią one na choroby z nim związane np. zapalenie pęcherza czy zapalenia dróg moczowych. Gdy dojdzie już do powstania kamieni moczowych (np. struwitowych czy szczawianowych), niezbędna jest zmiana diety kota. Purina Veterinary Diets Feline UR ST/OX - Urinary to specjalna karma dietetyczna, która sprzyja rozpuszczaniu kamieni moczowych oraz profilaktyce ich powstawania. Ponadto karma zakwasza mocz i poprawia nawodnienie organizmu, co zwiększa ilość moczu, a to z kolei zapobiega powstawaniu nowych kamieni moczowych. Wskazania: Choroby dróg moczowych Kamica struwitowa i szczawianowa, leczenie i profilaktyka FLUTD FIC Purina Veterinary Diets Feline UR - Urinary w skrócie: Zapobiega powstawaniu kamieni moczowych. Sprzyja rozpuszczaniu już istniejących kamieni struwitowych. Sprzyja nawodnieniu organizmu i zwiększa ilość moczu. Zakwasza mocz.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Rzeszów
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij