NordVPN VPN Service - subskrypcja na 6 miesięcy

129,90 zł

NordVPN VPN Service - subskrypcja na 6 miesięcy - Biuro - Rzeszów

Opis

NordVPN — bezpieczeństwo w sieci dla każdego W NordVPN jesteśmy przekonani, że Internet może być lepszy niż obecnie: bardziej otwarty, prywatny i bezpieczny. Aby zrealizować tę wizję, nasi inżynierowie, administratorzy systemów i projektanci poświęcili 8 lat na opracowanie narzędzia zapewniającego bezpieczeństwo i prywatność użytkowników sieci. Obecnie miliony użytkowników NordVPN na świecie klikają niebieski przycisk Quick Connect, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo w sieci. To prywatny klub. Zabezpiecz dane przed ujawnieniem ich osobom niepowołanym Najwyższe bezpieczeństwo NordVPN chroni Twoje łącze Internetowe za pomocą szyfrowania nowej generacji, umożliwiając bezpieczne logowanie się na swoje konta, dokonywanie przelewów bankowych oraz robienie zakupów online. Nawet w niechronionym Wi-Fi. Polityka braku logów Aktywność użytkownika w Internecie jest jego prywatną sprawą, dlatego też nie śledzimy, nie gromadzimy i nie udostępniamy prywatnych danych użytkowników. Nie jesteśmy w stanie udzielić żadnych informacji innym podmiotom zewnętrznym, nawet na ich żądanie. Ciesz się bezproblemowym korzystaniem z Internetu Dostęp z dowolnego miejsca Witryny oferujące usługi przesyłania strumieniowego, aplikacje do wysyłania wiadomości, platformy mediów społecznościowych — wszystko to można połączyć z najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Wybierz spośród ponad 5500 serwerów NordVPN w 59 krajach na całym świecie, aby bezpiecznie uzyskać dostęp do ulubionych treści. Zawsze i wszędzie. Działa na wszystkich urządzeniach NordVPN jest kompatybilny z wszystkimi najczęściej używanymi systemami, w tym Windows, macOS, Linux, Android oraz iOS. Przy pomocy jednego konta NordVPN można również zabezpieczyć do 6 urządzeń, w tym telewizor typu smart TV i router. Łatwość użycia NordVPN jest prosty w obsłudze. Wystarczy kliknąć Quick Connect, aby natychmiast połączyć się z najlepszym serwerem VPN. Blokuj złośliwe strony Zaawansowana technologia CyberSec automatycznie blokuje podejrzane strony internetowe, chroniąc Twoje urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem. Całodobowa pomoc Brak dostępu do określonych stron lub problem z zalogowaniem się w aplikacji NordVPN? Nie martw się — pomożemy Ci. Skontaktuj się za pomocą wiadomości e-mail lub komunikatora. Najszybsze bezpieczeństwo Na czym w streamingu zależy Ci bardziej: na bezpieczeństwie czy prędkości? To podchwytliwe pytanie — bo dzięki NordVPN z niczego nie musisz rezygnować. Przygotuj się na bezproblemowe korzystanie z internetu za sprawą NordLynx oraz naszej zoptymalizowanej sieci serwerów. Ponad 5500+ ultra szybkich serwerów VPN na całym świecie Rewolucyjny protokół NordLynx gwarantujący najlepsze prędkości Bez spowalniających ograniczeń przepustowości.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Rzeszów
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biuro
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Biuro w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij