Najtaniej! rękawice leki griffin s red

347,00 zł

Najtaniej! rękawice leki griffin s red - Narciarstwo i Snowboard - Rzeszów
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Dzięki ciepłemu i miękkiemu wypełnieniu, rękawice narciarskie Leki Griffin S są zawsze pewnym towarzyszem na stokach, w snowparku i poza trasami. Dzięki zintegrowanemu systemowi Trigger S masz wybór: albo kliknij bezpośrednio w uchwyt Trigger S, albo używaj go normalnie i bez problemów z pętlami w kijkach bez systemu Speed S.
Wysokiej jakości materiał
 
Rękawice zostały wykonane w poliestru, neoprenu, w skład którego wchodzi guma i nylon oraz 100% kozia skóra, a także z silikonu wysokogatunkowego. To powoduje, że rękawice LEKI Griffin S są wytrzymałe na uszkodzenia oraz odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
 
Komfort i wygoda dostosowana do damskich dłoni
 
Maksymalną wygodę podczas jazdy zawdzięczamy budowie rękawic, które zostały skonstruowane w taki sposób, by dopasowywały się do dłoni. Posiadają wygodne zapięcie, doskonale trzymające rękawice na dłoni. Ponadto, dzięki systemowi Trigger S, tworzą idealne połączenie z kijami.
 
Doskonała ochrona przed wilgocią i zimnem
 
Rękawice są maksymalnie przystosowane do użytkowania podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych – opady śniegu, duża wilgotność i niskie temperatury. Izolację tworzy syntetyczny materiał, chroniący przed ekstremalnym zimnem.
 
Bezpieczeństwo jazdy
 
System  Trigger S odpowiada za bezpieczne trzymanie kija podczas jazdy, uniemożliwiając ich wysunięcie się dłoni. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja powinna gwarantować maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas ekstremalnej jazdy.
 
Nowoczesny design
 
Rękawice LEKI Griffin S Red nie tylko gwarantują komfort jazdy i wpływają na jej bezpieczeństwo, ale również doskonale prezentują się pod kątem estetycznym. Dostępne w kolorze białym z niebieskim idealnie wpisują się w najnowsze trendy, dominujące w sportach zimowych.
Parametry techniczne:
materiał: Softshell 87 (87% poliester, 13% elastan), Premium bukłak (100% skóra), neoprenu (60% guma, 40% nylon) - Palm Premium skóra kozia (100% Skóra), silikony Nash (60% nylon, 40% poliuretan) - izolacja: Hyperloft (100% poliester) - Podszewka: Micro Bemberg (100% poliester)

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sport
(Sport)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Narciarstwo i Snowboard
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2020-05-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sport
(Sport)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ