Minimalistyczna półka wisząca wenge - Ramona

248,00 zł

Minimalistyczna półka wisząca wenge - Ramona - Półki, wsporniki - Rzeszów

Opis

Sposób na układanie książek Czy wiesz, że istnieje cały szereg sposobów na układanie książek na półkach? Poczynając od układania ich wielkością poprzez podział księgozbioru na kategorie. Możemy zdecydować się na podział gatunkowy, alfabetyczny autorski, wydawnictw, dat pierwszego wydania lub kolorów. Niemal szalonym sposobem jest odwrotne układanie książek - grzebieniem do przodu! Można w ten sposób uzyskać niespotykany efekt wizualny, a przy tym zaimponować swoim gościom doskonałą znajomością własnego księgozbioru. Jak wiele jest sposobów na ułożenie książek, tak wiele jest też mebli na których można tego dokonać. Jednym z nich jest nowy projekt doskonałej marki Elior - półka wisząca Ramona. Wybierz własny sposób na ułożenie swoich książek, a całość podkreśl modernistycznym charakterem półki Ramona! Wprowadź do aranżacji modernistyczny szyk Nowoczesna półka wisząca Ramona to nie tylko świetne miejsce na przechowywanie książek, ale także dziecięcych zabawek, słoiczków

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Rzeszów
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Półki, wsporniki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Półki, wsporniki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij