Matrymonialne ślub i rodzina

Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Klaudia lat 33 podkarpacie zapraszam do znajomości kawalerów wiek 30 do 40 lat którzy chcom zalożyc rodzine myslom poważnie o życiu i o przysiędze malżenskiej odpowiedzialnych uczciwych szczerych godnych zaufania kto patrzy na wnętrze i charakter nie fotki i wyglond i ma możliwośc zmiany miejsca zamieszkania mam male gospodarstwo i wade wzroku lecz radze sobie w życiu jesli ktos wyznaje wartości które opisalam i mysli o zalożeniu rodziny zapraszam do pisania na poniższy numer tel klaudia z podkarpacia zapraszam i pozdrawiam jestem mila sympatyczna godna zaufania uczciwa szczera zapraszamZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 721... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
klaudia

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 137
Data dodania: 2017-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

klaudia

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij