Matrymonialna Oferta


Opis

Chcesz poznac fajnom milom sympatycznom osobe zapraszam do kontaktu i pisania na podany numer tel. jestem klaudia mam 33 lata z okolic rzeszowa szukam kogoś z kim można stworzyc związek oparty na milości szczerości zaufaniu uczciwości szacunku odpowiedzialności kawalera wiek 30 do 45 lat kto może zmienic miejsce zamieszkania po bliższej i dluższej znajomości kto patrzy na wnętrze serce charakter nie na wyglond i fotki. mam male gospodarstwo jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi życia nie utrudnia. jesli masz dośc samotności chcesz poznac wartościowom dziewczyne zapraszam do pisania i zapoznawania się będzie mi milo jesli się ktoś znajdzie i odezwie zaprasza klaudia z podkarpackiego czekam na kontakt hej.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Rzeszów - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Krosno i okolica (pow. m. Krosno w podkarpackim), Ogłoszenia Mielec i okolica (pow. mielecki w podkarpackim), Ogłoszenia Jarosław i okolica (pow. jarosławski w podkarpackim), Ogłoszenia Dębica i okolica (pow. dębicki w podkarpackim), Ogłoszenia Jasło i okolica (pow. jasielski w podkarpackim), Ogłoszenia Kraczkowa i okolica (pow. łańcucki w podkarpackim), Ogłoszenia Izdebki i okolica (pow. brzozowski w podkarpackim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Rzeszowie lub w całym województwie podkarpackim.