Masaż energią Reiki oraz pomoc w usunięciu blokad na poziomie duchowym

Masaż energią Reiki oraz pomoc w usunięciu bl... - Zdrowie - Rzeszów
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Witam serdecznie, mam na imię Narayah, jestem energoterapeutką, proszę Państwa fizyka zdążyła udowodnić, że każdy z nas posiada zdolności leczenia energią, jednak dla wielu są one poza zasięgiem z racji naszego zakodowanego myślenia o tym, że jest to złe i leczyć może tylko Bóg i kilku innych powodów. Ano, kto w takim razie nas stworzył i na czyje podobieństwo? Proszę o chwilę namysłu.
Jako osoba głęboko wierząca w Boga i jego bezwarunkową miłość, pragnę zaoferować swoje rozwinięte i nabyte zdolności pomagania w uzdrawianiu energetycznym każdemu, również chętnie pomagam osobom opętanym i chorym mentalnie, szczególnie schizofrenikom.
Sama przeszłam mnóstwo chorób, bardzo trudnych do wyleczenia, a także miałam doświadczenia, których nie da się opisać.
NIE jest to oferta skierowana do ludzi zawierzających pewnym ludziom w białych fartuchach, ludzi kochających łykanie tabletek i kupowanie recept, oraz nie jest dla ludzi ograniczonych poglądami, ponieważ mówiąc wprost - zmarnujemy swój czas.
Moje zdolności w pomaganiu oparte są na koncepcji leczenia duch-umysł-ciało. Sesje ze mną wymagają współpracy z obu stron, wspomagam się pomocą Pani z zawodu naturopatki w przywracaniu zdrowia fizycznego, gdyż w ziołolecznictwie mam na razie podstawową wiedzę.
Sposób w jaki pomagam przybliżę po otrzymaniu zapytania na email bądź telefon komórkowy.
Jeśli właśnie przeczytałeś to ogłoszenie, to jest to znak, że twoja podświadomość kieruje Cię ku otrzymaniu pomocy, której potrzebujesz. Nie przegap tej możliwości. Napisz lub zadzwoń.
Pozdrawiam serdecznie, Narayah


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 699... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Narayah

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zdrowie
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2020-03-25

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Narayah

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ