Działki w Rymanowie - Zdroju

210 000 zł

Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a)
Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 1Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 2Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 3Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 4Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 5Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 6Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 7Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 8Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 9Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 10Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 11Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 12Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 13Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 14Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 15Działka budowlana Rymanów-Zdrój sprzedam, pow. 17 m2 (0.2a) - zdjęcie 16
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Rymanów-Zdrój
woj. podkarpackie

Działka w Rymanowie-Zdroju - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
12 353

Powierzchnia:
17 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Rymanów-Zdrój - opis nieruchomości

Rymanów- Zdrój, dawne Deszno.

Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 17a wraz z rozpoczętą budową domu w stanie surowym otwartym.
Działki położone są w górach Beskidu Niskiego, wśród malowniczych dolin i Wzgórz Rymanowskich, w pobliżu rzeki Tabor. Do popularnego uzdrowiska i Parku Zdrojowego w Rymanowie – Zdroju mamy stąd zaledwie 3 km, do Iwonicza Zdroju 10 km, do pobliskiego Krosna 18 km, Sanoka – 30 km.

Beskid Niski określany jest mianem najdzikszego pasma gór w Karpatach polskich - działki leżą w jednym z najczystszych ekologicznie regionów Polski. To miejsce gdzie panuje spokój i przyjazny mikroklimat, który wynika z wysokiej zawartości jodu w powietrzu (jest go więcej niż nad Bałtykiem!). Specyficzny klimat oraz przyroda spowodowały, że do uzdrowiska przyjeżdżają turyści i kuracjusze z całej Polski, a wielu z nich postanowiło osiedlić się tutaj i prowadzić spokojne życie z dala od zgiełków miast. To również świetna propozycja dla osób, które chciałaby prowadzić własną agroturystykę lub inne działalności związane z lokalną turystyką. W pobliżu znajdziemy liczne hotele czy słynne drewniane wille tj. willa „Teresa” czy willa „Zofia”, które stanowią o kolorycie tutejszej architektury drewnianej z XIX w.
Działka położona jest na widokowym stoku, w sąsiedztwie nielicznych domów jednorodzinnych. Dojazd na działkę drogą asfaltową wewnętrzną z drogi gminnej.

MEDIA – prąd na działce; na sąsiednich działkach znajduje się wodociąg, kanalizacja oraz gaz. Na działce wywiercona jest studnia głębinowa.
Do wglądu dostępny jest projekt domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym o powierzchni użytkowej 60m2 plus taras o pow. 12m2 (ewentualnie do zabudowy np. jako oranżeria) oraz poddasze użytkowe (aktualny projekt nie zakładał poddasza ze względu na chęć zachowania wysokości domu - 4,81m). Dom projektowany był jako drewniany, w kolorystyce nawiązującej do tradycyjnych domów dawnej Łemkowszczyzny (ciemno brązowe drewno, granatowy dach, okiennice).

W północnej części działki znajduje się zaprojektowana zieleń – kamienne ścieżki wśród szpalerów drzew prowadzące do kamiennego tarasu – widoczne na zdjęciach „letnich”. Wśród drzew znajdziemy tutaj m.in. czarną sosnę, świerk srebrny oraz wężowy, czerwony klon kanadyjski, buk czerwony, czy wierzby płaczące. Wszystko tworzy piękną, różnorodną kompozycję zieleni i stanowi schronienie w gorące letnie dni.

Działka jest idealną propozycją dla osób, które cenią sobie bliskość natury, świeże powietrze oraz możliwość podziwiania pięknych panoramicznych widoków z działki na wzgórza i doliny Pogórza, a także dla amatorów wycieczek przez Beskid Niski - wrót Bieszczadów.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 210 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 17 m2 (0.2a).
Nieruchomość położona jest w województwie podkarpackim, w Rymanowie-Zdroju.
Dojazd do działki drogą asfaltowąZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 724... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rymanów-Zdrój
woj. podkarpackie

Dane wystawiającego:
Agnieszka Józefczuk
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2020-12-11

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Agnieszka Józefczuk
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij