Bezprzewodowa szlifierka do pazurów Oster - Dł. x szer. x wys.: 21 x 3,5 x 4 cm

124,80 zł

Bezprzewodowa szlifierka do pazurów Oster - Dł.... - Akcesoria dla psów - Rybnik
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rybnik
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Bezprzewodowa szlifierka do pazurów umożliwiająca gładkie i bezstresowe skracanie pazurów Twojego ulubieńca. Dwa poziomy szlifowania, które umożliwiają szybkie i czyste piłowanie przy niewielkim nakładzie pracy. Dzięki ochronnej nakładce, którą należy przykręcić do urządzenia podczas szlifowania, dzięki czemu sierść nie wplątuje się w urządzenie. Również twarde pazury można bez trudu skrócić za pomocą szlifierki do pazurów. Ponadto zostaje zmniejszone ryzyko zranienia, gdyż piłujesz pazury kawałek po kawałku. W nakrywce ochronnej znajdują się 4 otwory, w które bez problemu możesz włożyć pazury swojego ulubieńca. Urządzenie jest zasilane na baterie, a więc nie posiada żadnego kabla i można go użyć wszędzie i o każdej porze. Bezprzewodowa szlifierka do pazurów Oster, w skrócie: Dwa prędkości szlifowania. Z nakładka zapewniającą bezpieczną pracę. Dostępne są różne nakładki: Duży kamień szlifierski. Bęben szlifierski Średni pas ścierny Cienki pas ścierny gratis! Zasilana na baterie: 4 x baterie AA (nie zawierają się w dostawie). Dołączona szczegółowa instrukcja użytkowania. Wymiary: Całkowite ( z nakładką ochronną): dł. x szer. x wys.: 21 x 3,5 x 4 cm. Nakładka ochronna: Ø x wys.: 3,5 x 5 cm. 4 otwory na pazury w nakładce ochronnej: 1: Ø 3 mm 2: Ø 5 mm 3: Ø 9 mm 4: Ø 11 mm

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rybnik
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla psów
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2020-09-07

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij