Przynęta westin hollowteez shadtail 12cm 8g whiskey cola p014-261-014

7,00 zł

Przynęta westin hollowteez shadtail 12cm 8g w... - Zanęty i przynęty - Rybarzowice
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rybarzowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Po zetknięciu się z tą przynętą, dla wędkarzy, którzy wierzą tylko w martwe przynęty naturalne, już nic nie będzie takie samo. Westin Hollow Teez jest bardzo przemyślaną przynętą, która łączy zalety przynęt naturalnych i sztucznych- komora w korpusie pozwala na umieszczenie prawdziwej rybki! Oznacza to, że połączyliśmy niezwykłą akcję przynęty z atrakcyjnymi kolorami i wytrzymałością, dodając do niej naturalny, atrakcyjny zapach martwej rybki. Zwyczajnie umieść kawałek ryby w środku, uzbrój w klasyczną główkę jigową i zacznij łowić. Możesz również uciąć kawałek pianki, która jest w zestawie, i nasącz ją ulubionym atraktorem. Wyporność przynęty Hollow Teez pozwoli na uniknięcie zaczepów, a otwory w korpusie pomogą rozprzestrzenić zapach naturalnej ryby lub Twojego ulubionego atraktora. Ta przynęta to sekretna broń na okonie, bassy i przede wszystkim sandacze.Zoptymalizowana elastycznośćRealistyczne oczyPusty korpus aby dodać atraktor lub kawałek rybyPianka do nasączenia atraktorem w zestawieOtwory po bokach dla wzmocnienia zapachuNacięcie ułatwiające zbrojenieŁatwo pracujący ogonRęcznie malowane kolorowe szczegóły

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Dodatkowe informacje znajdziesz po przejściu na stronę sklepu internetowego. Zamów produkt w sklepie. Wysyłka w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rybarzowice
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zanęty i przynęty
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-03-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij