Krzesło ścienne, taboret ścienny, krzesło wiszące, taboret składany

350,00 zł


Opis

Krzesło ścienne TRAPEZI

Witam,
Mam do zaoferowania krzesło ścienne, składane TRAPEZI.
Wykonane w 100% ręcznie z bardzo twardego drewna klonowego w kolorze Tik. Znakomite rozwiązanie gdy brak miejsca w korytarzu, kuchni czy przedpokoju. Składane do góry zajmuje niewiele miejsca, a zarazem pełni funkcję ciekawej i nietuzinkowej ozdoby. Siedzisko oglądane z różnych stron, sprawia wrażenie artystycznego nieładu. Jednak jest to starannie przemyślana konstrukcja, która wykorzystuje geometrię do tworzenia piękna.

Solidnie wykonane zawiasy ze stali nierdzewnej polerowanej, to gwarancja bezpieczeństwa. Bardzo łatwe w montażu. Oryginalny design to coś co wyróżnia ten model. Oczywiście kolorystyka może być dowolna, wszystko zależy od gustu.
Mam nadzieję że zainteresuje kogoś ten pomysł.

Wymiary:
głębokość złożenego - 4,5 cm ( odległość od ściany po złożeniu )
głębokość rozłożonego - 31,8 cm ( odległość od ściany po rozłożeniu )
szerokość - 40,7 cm
wysokość po złożeniu - 31,5 cm

Mocowanie na 6 śrub.
Udźwig do 140 kg ( może być większy )
Szczegóły pod tel.

Pozdrawiam
Wykonawca


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Ruszków Pierwszy - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Konin (pow. m. Konin w wielkopolskim), Ogłoszenia Koło (pow. kolski w wielkopolskim), Ogłoszenia Łęczyca (pow. łęczycki w łódzkim), Ogłoszenia Turek (pow. turecki w wielkopolskim), Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Ozorków (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Kazimierz Biskupi (pow. koniński w wielkopolskim)