Działka budowlana na sprzedaż, 2215m², Rusinowo

385 000 zł

Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a)
Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a) - zdjęcie 1Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a) - zdjęcie 2Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a) - zdjęcie 3Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a) - zdjęcie 4Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a) - zdjęcie 5Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a) - zdjęcie 6Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a) - zdjęcie 7Działka budowlana Rusinowo sprzedam, pow. 2215 m2  (22.2a) - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Rusinowo
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Postomino

Działka w Rusinowie - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
173.81

Powierzchnia:
2215 m2

Ogrodzenie:
Tak

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Rusinowo - opis nieruchomości

BEZPIECZNA PREZENTACJA – w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, prezentacja tej nieruchomości odbywa się przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, rekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Działka o pow. 1401m2 oraz działka o pow. 814m2, oraz udziały w drodze dojazdowej o pow. 847m2, położone na skraju kompleksu kilku działek ogrodzonych i zagospodarowanych. Działki sprzedawane będą łącznie. Zlokalizowane są w kompleksie, w pierwszej linii zabudowy od ściany lasu oddzielającej ją od wydm nadmorskich.

W MPZP funkcją podstawową jest zabudowa obiektami rekreacji indywidualnej i usług hotelarskich, funkcją dopuszczalną usługi turystyczne w zakresie obsługi ruchu turystycznego handlu i gastronomii, nieuciążliwe wbudowane o powierzchni nieprzekraczającej 30% pow. użytkowej budynku.

Działki uzbrojone w wodociąg gminny, sieć elektroenergetyczną i kanalizację sanitarną: media rozprowadzone po działkach. Z dwóch stron ogrodzenie siatką, z dwóch kolejnych nasadzenia iglaków oddzielających je od sąsiedniej działki-granice są wznowione i oznaczone. Brama wjazdowa na teren kompleksu działek metalowa, rozsuwana, droga wewnętrzna (tylko dla trzech działek) szeroka na blisko 10 m pozwoli na urządzenie miejsc postojowych na terenie posesji.
Większa działka zagospodarowana, na jej terenie domek turystyczny składający się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki. Przed domkiem zadaszony taras. Domek ocieplony wełną mineralną, wykończony i wyposażony gotowy do zamieszkania. Sporo miejsca pozostaje na posadowienie kolejnych domków turystycznych. Mniejsza działka zadbana, z nasadzeniami iglaków.

Dojazd drogą utwardzoną. W tym miejscu nie ma jeszcze natłoku działek zabudowanych, co jest zaletą dla osób chcących odpoczywać w spokojnym miejscu.
Rusinowo to prężnie rozwijające się, ale spokojne Agro-letnisko położone pomiędzy miejscowościami Wicie i Jarosławiec. Miejscowość rozległa, "stare Rusinowo" położone na ciągu wzgórz morenowych gdzie góruje nad budynkami zabytkowy kościół oraz "nowa" część zlokalizowana przy pasie lasów ciągnących się wzdłuż plaży. Bliskość morza oraz duża powierzchnia lasów kształtują tu umiarkowany, ciepły morski klimat.

Klucze w biurze, zapraszam. PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 385 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 2215 m2 (22.2a).
Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim, w Rusinowie.
Działka ogrodzona


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (94) 314... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rusinowo
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Postomino

Dane wystawiającego:
HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 440
Data dodania: 2019-08-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ