Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

1.05 HA ZABUDOWANA KOMPLEKSEM BUDYNKÓW

1 800 000 zł


Opis

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Spółka z.o.o sprzeda w cenie brutto 1800 000,- zł obiekt wypoczynkowy położony w odległości ok. 2 km od Jarosławca i 18 km od Darłowa.

Nieruchomość gruntowa o pow. 1.05 ha zabudowana kompleksem budynków usługowych oraz budynkiem usługowo - mieszkalnym. Działka na dzień dzisiejszy jest zabudowana mniej niż w 15% - jest więc ogromna rezerwa na dodatkową zabudowę lub rozbudowę, gdyż zgodnie z planem zagospodarowania można ją zabudować do 30% powierzchni działki.

Nieruchomość zabudowana położona jest na skraju wsi, bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej.
W skład zabudowy wchodzą:
- budynek mieszkalny zamieszkania zbiorowego o charakterze wypoczynkowym, na poddaszu mieszkania dla personelu o pow. użytkowej około 260 m2
- budynek mieszkalny zamieszkania zbiorowego o charakterze wypoczynkowym o pow. około 317 m2
- budynek mieszkalny zamieszkania zbiorowego o charakterze wypoczynkowym z zapleczem kuchenno - gastronomicznym oraz biura na parterze i mieszkanie na poddaszu o pow. 703 m2;
- budynek o pow. ok 35 m2 - obecnie stajnia dla koni.
Jeden z budynków w części drewniany ( 317 m2) oraz dwa budynki murowane, wyposażone w instalację wody zimnej i ciepłej, kanalizację sanitarną z odprowadzeniem do sieci gminnej oraz instalację elektryczną. Zasilanie w wodę z własnej studni głębinowej.
Ośrodek specjalizował się w rehabilitacji hippicznej. Położenie obiektu oraz wielkość działki i istniejąca infrastruktura sprawia, że po wykonaniu niezbędnych prac remontowo - adaptacyjnych obiekt może funkcjonować jako dom opieki, ośrodek wypoczynkowy lub kolonijny.
Remont i modernizacja może być dokonana już pod kątem zmian przeznaczenia obiektu. Rusinowo to nadmorska miejscowość położona na morenowych wzgórzach.
Panuje tu klimat charakteryzujący się wilgotnym i czystym powietrzem.
Ogromna ponad hektarowa działka stwarza świetne warunki dla spokojnej agroturystyki, usług wypoczynkowo - rehabilitacyjnych czy też ośrodka opiekuńczego. Społeczeństwo w kraju się starzeje, a na miejsce w DPS czeka się miesiącami.
Może warto rozważyć powstanie nowego? Miejsce jest idealne!

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Rusinowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne