Vitakraft pure DUCK Bonas kości z wapniem, kaczka - 80 g

8,40 zł

Vitakraft pure DUCK Bonas kości z wapniem, kaczka... - Przysmaki dla psów - Ruda Śląska

Opis

Przydało by się małe, pyszne co nieco? Kości z wapniem Vitakraft Bonas to wyjątkowo smakowite przysmaki, które rozpieszczą podniebienie Twojego psa. Te małe kostki są bogate w białko, a ich dodatkową zaletą jest intensywny, mięsny smak. Przysmaki są owinięte chudym mięsem z kaczki i zachęcają zwierzę do intensywnego żucia i łasuchowania. Smakołyki nie zawierają cukru, soi, pszenicy, produktów mlecznych ani mączek mięsnych. Do produkcji nie zastosowano również żadnych barwników. Te małe kosteczki z wapniem i mięsem z kaczki doskonale sprawdzą się jako nagroda i zajęcie między posiłkami. Vitakraft Bonas kości z wapniem (kaczka) w skrócie: Gryzak dla psów. Małe kosteczki z wapniem do łasuchowania i podgryzania między posiłkami. 100% chudego mięsa z kaczki w części mięsnej. Bardzo smaczne: intensywny smak mięsa, wysoka akceptacja wśród psów. Bogate w białko: jako przysmak w ramach zgodnego z dobrostanem gatunku żywienia. Bez cukru, soi, pszenicy, produktów mlecznych i mączek mięsnych. Bez barwników i konserwantów oraz sztucznych wzmacniaczy smaku. W torebce do wielokrotnego zamykania.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ruda Śląska
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Ruda Śląska
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij