LUPO Gelenk 30 granulat wzmacniający stawy - 675 g

119,80 zł

LUPO Gelenk 30 granulat wzmacniający stawy - 675... - Akcesoria dla psów - Ruda Śląska
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ruda Śląska
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

LUPOSAN Gelenk zmienia nazwę na LUPO Gelenk 30! LUPO Gelenk 30 (wcześniej LUPOSAN Gelenk) to kompleks w 100% czystych substancji czynnych dla psów, stworzony specjalnie z myślą o odbudowie i wzmocnieniu struktur tkanki łącznej. Granulat wyróżnia wysoka zawartość ekstraktu z nowozelandzkiego małża Perna canaliculus (30%) oraz kwasów tłuszczowych omega-3, które wspomagają pracę chrząstki stawowej, a organizm – w produkcji mazi stawowej. LUPO Gelenk 30 granulat w skrócie: Wysoka zawartość ekstraktu z małża dla ochrony i wzmocnienia ścięgien, wiązadeł, chrząstki stawowej i dysków (30%) Wysoka zawartość GAG (glikozaminoglikanów) Wspomagają produkcję chrząstki stawowej i odbudowę mazi stawowej (synovia) Wyciąg z pestek winogron i witamina C z wiśni acerola prozdrowotnie oddziałują na komórki stawowe i chrzęstne Kwas gamma-linolenowy oraz kwasy tłuszczowe omega-3 z wiesiołka i dzikiego łososia pomagają w stanach zapalnych stawów W postaci granulatu W razie problemów z podawaniem granulek, wypróbuj LUPOSAN Gelenk proszek z 20% ekstraktem z małża lub LUPO Gelenk 40 tabletki z 40% ekstraktem z małża.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ruda Śląska
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla psów
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2020-08-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij