Przykrycie solarne basenu 4,12 x 2,01 m

107,00 zł

Przykrycie solarne basenu 4,12 x 2,01 m - Baseny ogrodowe - Reguły
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Reguły
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Przykrycie solarne basenu 4,12 x 2,01 m przykrycie pasuje również do basenu 4,04 x 2,01m ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do wody wykorzystuje energię słoneczną przyśpiesza nagrzewanie wody wymiary pokrywy 1,8m x 3,8m Przykrycie solarne basenu Bestway 4,12 × 2,01 m pomaga w utrzymaniu wody w basenie w czystości. Produkt ten zabezpiecza przed wpadaniem zanieczyszczeń. Korzystaj z niego zawsze wtedy, gdy nie używasz basenu. Przykrycie solarne basenu Bestway pozwala także na ogrzanie wody. Wykorzystuje do tego energię słoneczną. Zwiększa temperaturę wody bez generowania kosztów energii elektrycznej. To skuteczny i ekonomiczny sposób na podgrzanie wody podczas słonecznych dni. Pozwala Ci tym samym na znacznie szybsze skorzystanie z ogrodowego basenu. Niebieskie przykrycie przeznaczone jest do stosowania na podłużnych basenach. W naszej ofercie znajdziesz przykrycia o różnych rozmiarach, a także produkty przeznaczone do zastosowania na okrągłych basenach ogrodowych.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Reguły
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Baseny ogrodowe
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-08-18

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij