Palisada obrzeże ogrodowe grafit 80cm rattan palisade

7,40 zł

Palisada obrzeże ogrodowe grafit 80cm rattan... - Ogrodzenia, siatki,... - Reguły
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Reguły
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Palisada ogrodowa RATTAN PALISADE 80 cm Palisada ogrodowa RATTAN PALISADE 1501 wykonana jest z elastycznego tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to kolejna plastikowa palisada, bardziej lub mniej podobna do tych dostępnych już w sprzedaży. Swój nie banalny wygląd zawdzięcza rattanowej strukturze powierzchni, która w danym kolorze świetnie dopasuje się do elewacji budynku, ogrodzenia, czy mebli ogrodowych znajdujących się w ogrodzie gdzie zostanie zamontowana. Wymiary pojedynczego elementu: Długość: 80 cm Wysokość części wizualnej: 9,5 cm Całkowita wysokość: 20 cm kolor: grafit(jasno szary) Oferta :  Oferta dotyczy palisady ogrodowe RattanPalisade 1501-102 o długości 0,8 m (1 szt x 80 cm)  Aranżacje : Można ją dowolnie wyginać w płaszczyźnie poziomej, tworzyć łuki, okręgi, a prosty sposób montażu sprawia, że może być zamontowana przez każdą osobę. Efektownie wydziela kąciki tematyczne i rośliny w ogrodzie, oddziela trawnik od rabaty, żywopłotu. Struktura: palisada wykonana jest w tworzywa sztucznego ze stabilizacją UV odpornego na warunki atmosferyczne część wizualna palisady imituje rattan, obecnie bardzo popularny w ogrodzie z szerokiego wachlarzu możesz dobrać kolor idealnie pasujący do Twojego ogrodu, elewacji, tarasu, mebli, otoczenia. Sposób montażu: załóż rękawice ochronne wytycz linie prostą, łuk, okrąg lub inne kształty gdzie montowana będzie palisada wbij pierwszy element do ziemi ( jeżeli jest bardzo twarde podłoże wykonaj nacięcie szpadlem) kolejny element ułóż obok poprzedniego, tak aby łączenia obu palisad weszły jeden w drugi  w razie potrzeby delikatnie stuknij młotkiem w miejscu łączenia się palisad  

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Reguły
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ogrodzenia, siatki, obrzeża, płotki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2020-12-30

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij