Działka budowlana pod Częstochową

70 000 zł

Działka budowlana pod Częstochową - Działki na sprzedaż - Rędziny
Zadzwoń / SMS

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Powierzchnia:
900 m2


Opis


Oferta dodana za pomocą MULTIPORTALU B e b r o k e r . plMam do sprzedania pięć atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 840 do 900 m2 w Mariance Rędzińskiej (gmina Rędziny).Nieruchomości te posiadają dostęp do wszystkich mediów (prąd, woda, gaz, kanalizacja) w drodze publicznej. Ustanowione są również służebności dla działek w zakresie możliwości prowadzenia mediów przez drogę wewnętrzną.Działki te leżą zgodnie z MPZP na terenie przeznaczonym głównie pod mieszkalnictwo jednorodzinne oraz pod nieuciążliwe usługi (konsumpcyjne, handlu detalicznego, administracyjno-biurowe, zdrowia, rzemiosła i usług wytwórczych).- Dopuszczalna wysokość budynku mieszkalnego jednorodzinnego – do 12 m,- Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy: do 40%;- Maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,8,- Nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi (dojazdowej i wewnętrznej) wynosi 4 metry.Tekst uchwały o MPZP jest dostępny po kliknięciu "Plan Zagospodarowania" pod zdjęciami.Są one dobrze skomunikowane. Około 700 m w linii prostej do dworca kolejowego w Rudnikach i 4 km do węzła obwodnicy Częstochowa Północ. Podróż autem do centrum Częstochowy wynosi około 15 minut. Jednocześnie same działki leżą przy nieruchliwej drodze.W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.Telefon: 884889901

Zobacz cały opis

+48 884... - pokaż cały
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Rędziny
woj. śląskie
pow. częstochowski
gm. Rędziny

Dane wystawiającego:
Wojciech Hałaczkiewicz


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-11-22

Zgłoś naruszenie

Zobacz inne nieruchomości

Działka na sprzedaż Czerwionka-Leszczyny
56 000 zł
Czerwionka-Leszczyny
Sprzedam działkę w Piekarach Śląskich
77 350 zł
Piekary Śląskie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wojciech Hałaczkiewicz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij