Następne

Działka na sprzedaż, 10784m², Rębiechowo

2 156 800 zł

Szczegóły

Cena za m2:
200.00

Powierzchnia:
10 784 m2


Opis

Rębiechowo- gmina Żukowo, działka o pow. 1,07 ha, jest możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Media w granicy działki tj; prąd, woda, gaz, światłowody. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego jest w trakcie opracowania, przewidywana funkcja działki pod usługi handlu np. obiekt o pow. do 2000 m2, zabudowa szeregowa lub bliźniacza, na tym etapie sporządzania planu można wnosić konkretne wnioski co do funkcji nieruchomości.
Kształt działki prostokątny, położona przy drodze asfaltowej, która w przyszłości połączy się z ulicą Słowackiego. Bardzo dobre położenie pod względne komunikacyjnym z Trójmiejską obwodnicą , lotniskiem, w niedalekiej odległości przystanek kolei metropolitalnej.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Rębiechowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne