Ozonowanie odgrzybianie pomieszczeń domów mieszkań

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Radzymin
woj. mazowieckie
pow. wołomiński
gm. Radzymin

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Wasze problemy rozwiążą moje urządzenia w najlepszej cenie i w najbardziej profesjonalny sposób. Proszę napisać a ja niezwłocznie odpiszę lub oddzwonię, jestem online prawie cały czas.

Ozon zabija bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, insekty, patogeny, roztocza i inne alergeny.
Trwale utlenia, usuwa i rozkłada zapachy oraz cząsteczki odpowiedzialne za podrażnienia spojówek, oskrzeli, w tym zapach papierosów, stęchlizny, zwierząt, farby po malowaniu, odchodów i jajek roztoczy, kociego moczu, myszy a nawet zapachu po pożarze, gastronomii, środkach chemicznych.

Unicestwia i na długo przegania karaluchy, mrówki faraona, pająki, mole, wszy, owsiki, etc, szczury, myszy i inne gryzonie z pomieszczeń.

Dezynfekuje klimatyzację samochodową, pomieszczenia po zalaniu szambem, deszczem, domki letniskowe, jachty, campingowe przyczepy, piwnice, strychy, sypialnie, pościel, garderoby, pokoje dziecięce. Ozon wnika głęboko w tapicerkę i każda szczelinę.

Ozon samodzielnie rozkłada się do cząstki tlenu już po kilku godzinach pozostawiając wnętrze sterylne wolne od alergenów i wszelkiego zapachu. Metoda ta jest niezwykle skuteczna dla alergików i astmatyków cierpiących na dolegliwości ze strony dróg oddechowych zwłaszcza na skutek kurzu, roztoczy czy pleśni.

Żadne nawet najbardziej dokładne sprzątanie nie da 100% efektu pozbycia się alergenów, wirusów, bakterii itp. Potwierdzi to każdy alergik, astmatyk. Ozon dopełni swego bo wniknie w każdą powierzchnię i spenetruje w głąb poduszki, gąbki, koce, dywany itp. Na zdjęciach widać ozonator podczas pracy, fioletowe powierzchnie to wyładowania koronowe wysokiego napięcia generujące ozon z tlenu zawartego w powietrzu, wdmuchiwanego na bieżąco do wnętrza urządzenia.

Czasy ozonowania:
-samochód osobowy 25 min
-pokój do 10 m2, jacht, przyczepa, bus - 30 min
-pokój do 20 m2 - 40 min
-pokój do 30m2 - 60 min
Czasy wietrzenia- samochód 30 min,
jachty, przyczepy, pokoje, mieszkania - min 3 h.
Przy ekstremalnie trudnych przypadkach, np. koci mocz, rozlane ogórki, papierosy, pożar etc nie wietrzymy, utrzymujemy wyprodukowany ozon w pomieszczeniu/pojeździe aż do samodzielnego rozpadu (około 6h) po czym wpuszczamy krótką serię ozonu 5 min i wietrzymy według powyższych czasów.
W przypadku większych mieszkań domów, dzielimy na mniejsze strefy, pomieszczenia.
Profilaktyczne ozonowanie - do 70 m2 - 60 min - unicestwienie mikrobów, alergenów itp. ponieważ już niewielkie dawki ozonu działają na mikroorganizmy silniej niż chlor.,,


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Radzymin
woj. mazowieckie
pow. wołomiński
gm. Radzymin

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
and

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 19
Data dodania: 2018-03-07

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

and

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ