Następne

ozonowanie odgrzybianie pomieszczeń domów mieszkań


Opis

Wasze problemy rozwiążą moje urządzenia w najlepszej cenie i w najbardziej profesjonalny sposób. Proszę napisać a ja niezwłocznie odpiszę lub oddzwonię, jestem online prawie cały czas.

Ozon zabija bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, insekty, patogeny, roztocza i inne alergeny.
Trwale utlenia, usuwa i rozkłada zapachy oraz cząsteczki odpowiedzialne za podrażnienia spojówek, oskrzeli, w tym zapach papierosów, stęchlizny, zwierząt, farby po malowaniu, odchodów i jajek roztoczy, kociego moczu, myszy a nawet zapachu po pożarze, gastronomii, środkach chemicznych.

Unicestwia i na długo przegania karaluchy, mrówki faraona, pająki, mole, wszy, owsiki, etc, szczury, myszy i inne gryzonie z pomieszczeń.

Dezynfekuje klimatyzację samochodową, pomieszczenia po zalaniu szambem, deszczem, domki letniskowe, jachty, campingowe przyczepy, piwnice, strychy, sypialnie, pościel, garderoby, pokoje dziecięce. Ozon wnika głęboko w tapicerkę i każda szczelinę.

Ozon samodzielnie rozkłada się do cząstki tlenu już po kilku godzinach pozostawiając wnętrze sterylne wolne od alergenów i wszelkiego zapachu. Metoda ta jest niezwykle skuteczna dla alergików i astmatyków cierpiących na dolegliwości ze strony dróg oddechowych zwłaszcza na skutek kurzu, roztoczy czy pleśni.

Żadne nawet najbardziej dokładne sprzątanie nie da 100% efektu pozbycia się alergenów, wirusów, bakterii itp. Potwierdzi to każdy alergik, astmatyk. Ozon dopełni swego bo wniknie w każdą powierzchnię i spenetruje w głąb poduszki, gąbki, koce, dywany itp. Na zdjęciach widać ozonator podczas pracy, fioletowe powierzchnie to wyładowania koronowe wysokiego napięcia generujące ozon z tlenu zawartego w powietrzu, wdmuchiwanego na bieżąco do wnętrza urządzenia.

Czasy ozonowania:
-samochód osobowy 25 min
-pokój do 10 m2, jacht, przyczepa, bus - 30 min
-pokój do 20 m2 - 40 min
-pokój do 30m2 - 60 min
Czasy wietrzenia- samochód 30 min,
jachty, przyczepy, pokoje, mieszkania - min 3 h.
Przy ekstremalnie trudnych przypadkach, np. koci mocz, rozlane ogórki, papierosy, pożar etc nie wietrzymy, utrzymujemy wyprodukowany ozon w pomieszczeniu/pojeździe aż do samodzielnego rozpadu (około 6h) po czym wpuszczamy krótką serię ozonu 5 min i wietrzymy według powyższych czasów.
W przypadku większych mieszkań domów, dzielimy na mniejsze strefy, pomieszczenia.
Profilaktyczne ozonowanie - do 70 m2 - 60 min - unicestwienie mikrobów, alergenów itp. ponieważ już niewielkie dawki ozonu działają na mikroorganizmy silniej niż chlor.,,


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne