Pakowacz/ -ka. Atrakcyjne wynagrodzenie. Radonice. Od zaraz

Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Radonice
woj. mazowieckie
pow. warszawski zachodni
gm. Błonie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca za granicą:
Nie

Biegły angielski:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Nie


Opis

Dla jednego z naszych klientów działającego w branży logistycznej, zarówno w dziale transportowym jak i magazynowym poszukujemy osób na stanowisko Magazynier / Pracownik fizyczny. Miejsce pracy zlokalizowane w Radonicach, gmina Błonie.

Zakres obowiązków:
⦁ składanie kartonów/ pudeł tekturowych
⦁ przepakowywanie gotowych produktów
⦁ sortowanie artykułów
⦁ kompletacja zamówień
⦁ naklejanie etykiet i foliowanie palet
⦁ utrzymanie stanowisk pracy w porządku
⦁ ręczne ładowanie/ rozładowywanie kontenera

Nasze wymagania:
⦁ MILE WIDZIANE doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera oraz podstawowa znajomość programów magazynowych ( NIE JEST TO WARUNEK KONIECZNY)
⦁ Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
⦁ Gotowość podjęcia pracy od zaraz
⦁ Chęci i motywacji do pracy
⦁ Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
⦁ Zaangażowania w powierzone obowiązki

Oferujemy:
⦁ Wynagrodzenie w wysokości 18.85 zł/h brutto dla osób bez statusu, natomiast dla osób do 26. roku życia ze statusem studenta / ucznia wynagrodzenie wynosi 21 zł/h brutto
⦁ Praca w godzinach 7-15, może ulec zmianie na system dwu zmianowy - 6-14 ; 14-22
⦁ Pracujemy od poniedziałku do piątku
⦁ Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
⦁ Wynagrodzenie wypłacane regularnie i terminowo

Pamiętaj o załączeniu poniższej Klauzuli w CV :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zapoznaj się również z poniższą informacją :

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - art. 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata; Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania; Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i prZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 695... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Radonice
woj. mazowieckie
pow. warszawski zachodni
gm. Błonie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
AW

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-09-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

AW

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij