Ogłoszenie jest nieaktualne

Sprzedam Putzmaister P13

36 000 zł

Szczegóły

Kategoria:
Agregaty tynkarskie


Opis

Sprzedam maszyne tynkarską Putzmeister P 13, która kupiłem jako nową w 2009 roku maszyna jest w stanie idealnym gotowa do pracy. Do maszyny posiadam akcesoria; 40 mb węza fi 50 i 20 mb węża fi 35, dwie lance natryskowe o długości 120 cm oraz lance krótką do natrysku na wąskim rusztowaniu, węże do powietrza o długosci 60 mb.Posiadam równiez kitla rzeczy serwisowych mufy, odbojniki, łapki, kliny, gumy natryskowe itp.
Opis maszyny;
Nadają się do: mieszanek przygotowanych na placu budowy lub workowanych tynków wewnętrznych i zewnętrznych, zapraw betonowych, tynku szlachetnego, tynku izolacyjnego, tynku cementowego, tynku cementowo-wapiennego, lekkich zapraw murarskich, jastrychu płynnego.

Dane techniczne:
Pompa - mechaniczna pompa tłokowa KA139
Teoretyczne natężenie pompowania 3075 l na min
Ciśnienie tłoczenia 40 bar
Zasięg pompowania odległość do 300m, wysokość do 100m
Silnik napędowy Silnik elektryczny 400V, 7,5 kW przy 2900 obr na min
Sprężarka 2 cylindrowa sprężarka, 3,5 bar, 300 l na min
Bezpiecznik 20 A
Ciężar 1000 kg
Maksymalne uziarnienie 8 mm


Radomsko - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Częstochowa i okolica (pow. m. Częstochowa w śląskim), Ogłoszenia Bełchatów i okolica (pow. bełchatowski w łódzkim), Ogłoszenia Kłobuck i okolica (pow. kłobucki w śląskim), Ogłoszenia Rudniki i okolica (pow. częstochowski w śląskim), Ogłoszenia Gomunice i okolica (pow. radomszczański w łódzkim), Ogłoszenia Blok Dobryszyce i okolica (pow. radomszczański w łódzkim), Ogłoszenia Kłomnice i okolica (pow. częstochowski w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Radomsku lub w całym województwie łódzkim.