SilentiumPC Chłodzenie procesora - Fortis 5 ARGB

244,33 zł

SilentiumPC Chłodzenie procesora - Fortis 5 ARGB - Chłodzenie (Wiatraki,... - Radom

Opis

Fortis 5ARGB to nowy układ chłodzenia procesoraSilentiumPC,opracowany we współpracy zSynergyCooling, wyposażony w system dwuelementowego adresowalnego podświetlenia ARGB: świecący top i wentylator. Wyróżnikiem Fortisa w wersji ARGB są: zupełnie nowy 140-milimetorwy wentylator Fluctus ARGB z możliwością dostosowania podświetlenia, delikatna, zsynchronizowana iluminacja topu asymetrycznego w dwóch osiach radiatora, podstawa zsześciomaciepłowodami, a takżeoptymalizacja pod kątem ciśnienia statycznego, wysokiego przepływu powietrza i cichej pracy.Fortis 5 ARGB pod względem wydajności konkurować może z dużymi systemami dwuwieżowymi, jednocześnieprzewyższając kulturą działania i właściwościamipsychoakustycznyminajlepsze układy jednowieżowe. Seria Fortis 5 to rozwinięcie rewolucyjnego projektuopracowanego we współpracy zSynergyCoolingi kolejny reprezentant nowej generacjisystemów chłodzeniaSilentiumPC,teraz wyposażony w większy radiator i nową wersję wentylatorówFluctus.Oprócz jednowentylatorowychFortisa5oraz Fortisa 5 ARGB oferowanymodelFortis 5Dual Fan zdwoma wentylatoramiFluctus(140mmz przodu i 120mmz tyłu radiatora). Cooleryz seriiFortis 5objęte są 6-letnią gwarancją producenta. Podstawą Fortisa 5 ARGB jest gęsto upakowany, aluminiowy,asymetrycznyw dwóch osiachradiator wsparty nasześciumiedzianych rurkach cieplnych, które bezpośrednio stykają się z procesorem (directtouch). Zapewnia to szybkiodbióritransferenergii cieplnejprzez 47 finów zespecjalnie wyprofilowanymi krawędziami natarcia. Całość tworzy swoisty tunel dla tłoczonego powietrza.Całkowity obszar rozpraszania ciepła jesto ponad połowęwiększyniż w wypadku układu chłodzeniaFera5.Warto dodać, że odmiana ARGB zaprojektowana została bez żadnych kompromisów dla wydajności elementy kluczowe dla wydajności całego układu chłodzenia są identyczne, jak w modelu podstawowym. RadiatorFortisa5 jest asymetrycznyw dwóch osiachizostał zoptymalizowany pod kątem jednokierunkowego przepływu powietrza. Pozwala nazamontowanie przy dowolnie wysokich modułach pamięci operacyjnej (RAM). Adresowalny system podświetlenia ARGB Adresowalne podświetlenie LED Fortisa 5 ARGB top jak i wentylator umożliwia w pełni indywidualne dostosowanie efektów, kolorów i stylu do oczekiwań użytkownika. Sterować można aspektami wizualnymi odrębnie dla każdego z zainstalowanych LED-ów nie tylko w 140-milimetrowym wentylatorze Fluctus ARGB, ale także w podświetlonym topie. Użytkownik może wybrać jeden z wielu efektów iluminacji jak i niemalże dowolny z palety 16 milionów kolorów występujących w różnych kombinacjach: od mieniącej się tęczy, przez stałe oświetlenie na konkretny kolor, tryby powolnej, stopniowej zmiany barwy czy też spokojnego oddychania, aż po efektowną falę. Użytkownik może sterować adresowalnym podświetleniem LED Fortisa 5 ARGB na trzy sposoby: bezpośrednio przez dołączony kontroler Nano-Reset ARGB (1), podłączając do kompatybilnej płyty głównej (2), jak również synchronizując z zaawansowanym kontrolerem w wy...

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Radom
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Radom
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Chłodzenie (Wiatraki, radiatory)
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-03-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Be quiet! Chłodzenie CPU DARK ROCK SLIM   BK024
278,74 zł
Ostrowiec Świętokrzyski

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij