Przytulanka Szumiś Lena mechanizm czujnik snu szary

199,00 zł

Przytulanka Szumiś Lena mechanizm czujnik snu... - Maskotki i przytulanki - Radom

Opis

Szumiś Lena z czujnikiem snu Lena to szumisiowa Mama z rodziny Słodziaków. Swoim szumiącym sercem utuli do snu każdego Maluszka. 5 szumów Czujnik Snu System Non-Stop Regulowana głośność Do misia dodajemy w prezencie: Pluszowa kieszonka: poręczna kieszonka na szumiące serce, wygodna na spacer i w podróży. Zawieszka–gryzak: przydatny gryzak dla malucha, a jednocześnie praktyczna zawieszka do misia lub pluszowego serca. Przyjazne funkcje: 5 rodzajów szumu: każdy Szumiś emituje 5 szumów: szum biały, różowy, fal morskich, padającego deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem. Czujnik snu: po wyłączeniu się mechanizmu szumiącego Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Włączy się ponownie, kiedy dziecko zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. System Non–Stop: umożliwia ciągłe szumienie do 12 godzin. Regulowana głośność: mechanizm umożliwia wybór poziomu głośności szumu i zapamiętuje ostatnie ustawienie. 60 minut szumu: po 60 minutach mechanizm stopniowo wycisza szumienie. Obsługa jednym przyciskiem: serce Szumisia jest bardzo wygodne i proste w obsłudze – wszystkie funkcje ustawiamy jednym przyciskiem. 0+ Bezpieczne od urodzenia: bezpieczne od pierwszego dnia życia dziecka, uszyte z atestowanych materiałów. Możliwość prania w pralce: misie można prać w pralce w temperaturze 40 stopni, po wyjęciu mechanizmu szumiącego. Wyprodukowano w Polsce: Szumisie w całości produkowane są w Polsce. Bezpieczeństwo przede wszystkim Troszczymy się o to, by każdy Szumiś był najwyższej jakości i w pełni bezpieczny dla Malucha. Atestowane materiały: każdy miś jest stworzony z najwyższej jakości, sprawdzonych materiałów. Bezpieczne od urodzenia: wszystkie produkty Szumisiów są stworzone z myślą o bezpieczeństwie używania od pierwszego dnia życia maluszka. Możliwość prania w pralce: miś jest stworzony z materiałów przystosowanych do prania w pralce w tem. 40 stopni. Należy pamiętać o wyjęciu mechanizmu przed praniem..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Radom
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Radom
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Maskotki i przytulanki
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Maskotki i przytulanki w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij