Pro Plan OptiDerma Large Robust Adult Sensitive, łosoś - 14 kg

209,80 zł

Pro Plan OptiDerma Large Robust Adult Sensitive,... - Karmy dla psów - Radom

Opis

Receptura Pro Plan OptiDerma Large Robust Adult Sensitive Skin, łosoś została stworzona przez weterynarzy i dietetyków. Opracowali oni idealna kombinację składników odżywczych i witalnych, które spełniają potrzeby dużych psów, o masywnej budowie ciała i delikatnej skórze. Dzięki wyszukanemu źródłu protein bezglutenowa karma minimalizuje możliwe problemy skórne, spowodowane niestrawnością pokarmową. Ponadto, zawartość specjalnych składników działa pozytywnie na zdrowie skóry i sierści, co zostało klinicznie potwierdzone. Wysoki udział łososia (16%) zapewnia organizmowi psa wartościowe, zwierzęce białko. Dodatkowo w skład karmy wchodzi lekkostrawny ryż, wyważona kombinacja witamin, minerałów i mikroelementów, co sprawia, że Pro Plan spełnia codzienne zapotrzebowania zwierzęcia. Nienasycone kwasy tłuszczowe omega z oleju z łososia i inne funkcjonalne dodatki zapewniają optymalną dermatologicznie recepturę, która chroni skórę i sierść Twojego czworonoga. Karma wspiera też funkcjonowanie stawów, szczególnie obciążonych u dużych psów. Pro Plan czerpie z wiedzy naukowej i podażą za jej najnowszymi rezultatami, aby poprawiać jakość życia Twojego psa. Pro Plan OptiDerma Large Robust Adult Sensitive, łosoś w skrócie: Sucha karma dla dorosłych psów o masywnej budowie ciała. Opracowana specjalnie dla psów o delikatnej skórze. Wyszukane źródło protein: zmniejsza ryzyko problemów skórnych, wywołanych nietolerancją pokarmową. Bezglutenowa: przeznaczona również dla psów z alergiami pokarmowymi. Optymalna dermatologicznie receptura: udowodnione klinicznie działanie wspierające zdrowie skóry i sierści. 16% łososia: wyjątkowo smaczne mięso, bogate w wartościowe białka. Wspomagająca zdrowie stawów: składniki chroniące wymagające stawy masywnych psów ras dużych. Olej z łososia: bogaty w nienasycone kwasy omega, chroniący zdrowie skóry i poprawiający wygląd sierści. Idealna kombinacja składników: z witaminami, minerałami i mikroelementami, dopasowanymi do potrzeb dużych, masywnych psów. Stworzona przez weterynarzy i dietetyków: skład opracowany zgodnie z najnowszymi wynikami badań. Łatwoprzyswajalna: smaczne kąski dopasowane do szczęki dużych psów. Pewne pochodzenie: producent z 85-letnim doświadczeniem opartym na naukowej wiedzy z dziedziny żywienia zwierząt.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Radom
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Radom
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij