Pakiet próbny zooplus Bio, 6 x 85 g - Biokurczak z biomarchwią

29,80 zł

Pakiet próbny zooplus Bio, 6 x 85 g - Biokurczak... - Karmy dla kotów - Radom

Opis

Ekologiczne, zgodne z dobrostanem gatunku i zbilansowane: Nasze produkty zooplus Bio zapewniają kotom wysokiej jakości pożywienie o certyfikowanej jakości BIO – pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i zgodnych z dobrostanem zwierząt hodowli. Naturalne składniki pozyskujemy od rolników spełniających standardy produkcji ekologicznej i od regionalnych producentów. Surowce są poddawane obróbce w ekologicznym rodzinnym zakładzie produkcyjnym w Górnej Bawarii, a jej efektem są smakowite i naturalne menu. Receptura karmy zooplus Bio zawiera dużą ilość mięsa mięśniowego i pełnowartościowych podrobów. Przy produkcji całkowicie zrezygnowano z dodatku zbóż. Dzięki temu produkty zooplus Bio bardzo dobrze nadają się dla kotów nadwrażliwych na pokarm. Prezentowane menu zostało uzupełnione świeżymi warzywami i biowiórkami kokosowymi, a następnie doprawione smakowitym olejem z łososia. Tym samym kompleksowy skład dostarcza do organizmu Twojego kota cenne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe niezwykle ważne dla zdrowego odżywiania. Zalety karmy dla kotów zooplus Bio w skrócie: Najwyższej jakości surowce głównie z certyfikatem jakości BIO Bezzbożowa receptura Duża ilość mięsa mięśniowego i pełnowartościowych podrobów Bardzo dobra strawność Delikatna obróbka w rodzinnym zakładzie w Górnej Bawarii Najwyższe standardy dotyczące jakości BIO i zasad etyki Bez dodatku cukrów, barwników i konserwantów Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów wszystkich ras i wielkości. Karma zooplus Bio dostępna jest w następujących wariantach smakowych: 6 x 85 g - Biokurczak z biomarchwią, biowiórkami kokosowymi oraz olejem z łososia 6 x 85 g - Biokaczka z cukinią, biowiórkami kokosowymi oraz olejem z łososia 6 x 85 g - Biogęś z dynią, biowiórkami kokosowymi oraz olejem z łososia zooplus Bio – wykwintna karma dla kotów certyfikowana znakiem jakości BIO. Uwaga! Oferta ważna wyłącznie pod numerem: 960271. Więcej informacji uzyskasz klikając w poniższy link: zooplus Bio, biogęś z dynią zooplus Bio, biokaczka z cukinią zooplus Bio, biokurczak z marchwią

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Radom
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Radom
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-02-15

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij