Mini tripod Joby GripTight One GorillaPod Stand

67,90 zł

Mini tripod Joby GripTight One GorillaPod Stand - Akcesoria i części - Radom

Opis

Uniwersalne dopasowanie, w tym większość obudów Telefony od 56 mm do 91 mm: iPhone SE do iPhone 7 Plus, Google Pixel, Samsung Galaxy i inne. Miękki uchwyt Trwałe, ale miękkie podkładki TPE Grip utrzymają Twój telefon zamontowany bez uszkodzeń lub zadrapań. Kompaktowa konstrukcja GripTight GP Stand składa się i mieści w kieszeni. Zabierz swój zestaw wszędzie i rób najlepsze zdjęcia oraz filmy swoim telefonem! Nowy GorillaPod, nowa głowica kulowa! Szybkie mocowanie i łatwa regulacja w pozycji poziomej lub pionowej i wszystkich kątów pomiędzy. Krajobraz, portret i inne Nowa zintegrowana głowica kulowa jest zaprojektowana dla łatwego ustawiania i robienia zdjęć pod każdym kątem. Zamontuj. Wyginaj. Uchwyć. Odkryj nieskończone możliwości twórcze z oryginalnym elastycznym statywem i niezywkłym uchwytem do telefonu.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Radom
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Radom
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria i części
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij