Następne

3800 m2 klasa A - magazyn , hala produkcja RADOM

49 000 zł

Szczegóły

Pow. obiektu:
3800 m2

Cena za m2:
12.89


Opis

Radom Hala / magazyn - Nowa Wynajme 3800 m2 badź 1800 m2 docelowo też 6000 m2

Nowa halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 3600 m2
Obiekt i jest usytuowany na terenach przemysłowych.
Jest częścią zespołu trzech hal stanowiących jeden budynek.
Wszystkie hale są wobec siebie niezależne organizacyjnie (media, wyposażenie).
Konstrukcja oparta jest na słupach i dźwigarach żelbetowych. Przedmiotowa hala pokryta jest blachą, a okładzinę zewnętrzną stanowią płyty warstwowe 120 mm.
Dach budynku ocieplony jest płytą PIR 15cm. Wewnątrz hali zastosowano posadzkę bezpyłową o nośności 12 t/m2. Minimalna wysokość to 8m, dzięki czemu może być w nich prowadzona większość rodzajów działalności gospodarczej. Wysokość hal pozwala również utrzymać w nich sprzyjającą temperaturę zimą.
Ogrzewanie gazowe.
W dachu hali znajdują się świetliki o łącznej powierzchni prześwitu: 224 m2. Bramy z poziomu „0” 2 szt.+ 2 doki załadunkowe.
System alarmowy przy przekroczeniu dopuszczalnego stężenia CO i system kamer na zewnątrz.
Hali towarzyszą powierzchnie biurowe o powierzchni 200 M2, które również są do wynajęcia.
Hala może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.
Budynek wraz z infrastrukturą towarzyszącą w poziomie parteru spełnia wymagania w zakresie dostosowania pomieszczeń do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Hala jest usadowiona na niezabudowanej 8-hektarowej działce będącej własnością inwestora dlatego istnieje możliwość rozbudowy lub innego zagospodarowania terenu.
Na placu znajduje się parking dla TIR’ów oraz dla aut osobowych.
Obiekt zlokalizowany w doskonałym punkcie komunikacyjnym, blisko ważnych dróg krajowych. Budynek wykonany z najwyżej jakości materiałów, co gwarantuje najemcy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Dostępne powierzchnie biurowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania dokładnych informacji: +48 608 174 411Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne