Puszcza Mariańska, tanie działki do wyboru.

65 000 zł

Działka w Puszczy Mariańskiej - parametry

Rodzaj działki:
Rolno-Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Biuro Nieruchomości

Cena za m2:
20.63

Powierzchnia:
3150 m2

Ogrodzenie:
Nie

Dostępne media:

Kanalizacja - szambo
Prąd
Prąd - Siła
Sieć - linia telefoniczna
Woda - studnia
Woda miejska - na działce
Woda miejska - w drodze

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
IV b


Działka rolno-budowlana na sprzedaż, Puszcza Mariańska - opis nieruchomości

Działki dla każdego, nie trzeba być rolnikiem? Do sprzedaży wystawiamy, siedem kształtnych działek z nowego podziału, działki od 2742 m do 3008 m2, ładnej szerokości i długości; 74, 5 x 40,5. Do każdej z nich doprowadzony prąd (skrzynka przy działce) jak też wydane WZ na dom jednorodzinny. Działki mieszczą się w malowniczej miejscowości Zator, 2 km od Puszczy Mariańskiej. Dojazd do działek drogą asfaltową i do pozostałych prowadzi wewnętrzna droga 8 m. Idealne miejsce na budowę domu i osiedlenie się. Wkoło Bolimowski Park Krajobrazowy, lasy grzybowe i dzikie krajobrazy. Zamieszkaj w takim miejscu? Polecam również inne działki, domy w tej Gminie. Jeśli Państwo zdecydują się na zakup, my pomożemy w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla każdego warunkach. Więcej na stronie/ krepodom.pl Polecam Bąkowski Tel 604-160-302. Gwarantujemy fachową obsługę oraz pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zakupem działki. Za wykonywanie umowy pośrednictwa, odpowiada Licencjonowany pośrednik nr licencji 8155. Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jako biuro pracujemy za wynagrodzeniem wg Ustawy o gospodarce nieruchomościami?.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka rolno-budowlana do sprzedania w cenie: 65 000 zł.
Powierzchnia działki rolno-budowlanej wynosi: 3150 m2 (31.5a).
Dostępne media: Woda, Prąd, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie mazowieckim, w Puszczy Mariańskiej.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Puszcza Mariańska - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Warszawa (pow. m. st. Warszawa w mazowieckim), Ogłoszenia Skierniewice (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Sochaczew (pow. sochaczewski w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Grójec (pow. grójecki w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Łowicz (pow. łowicki w łódzkim)