Następne

słownik Macmillan English Dictionary + CD-ROM twarda oprawa NOWY

89,00 zł

Szczegóły

Oprawa:
Twarda

Rodzaj:
Słowniki

Tytuł:
Macmillan English Dictionary + CD-ROM twarda oprawa NOWY


Opis

w sklepie taki sam w twardej oprawie kosztuje 167 zł https://www.libristo.pl/ksiazka/macmillan-english-dictionary-for-advanced-learners.html
Dostałam go i nigdy nie używałam. CD ROM nawet nie rozpakowany.
Proszę o kontakt telefoniczny 731718577

OPIS:
Jest to nowsze - drugie wydanie słownika które zachowuje wszystkie znakomite cechy pierwszej edycji: oznaczenie gwiazdkami częstotliwości występowania, przejrzysty układ tekstu, łatwe do zrozumienia definicje i przykłady użycia. Dodatkowo słownik uzupełniono o nowe słowa z różnych dziedzin nauki, a także o przydatne sekcje Expand Your Vocabulary, Improve Your Writing Skills i Language Awareness. Dołączony do słownika interaktywny CD-ROM zawiera jego pełną wersję, oferując jednocześnie wiele praktycznych funkcji. Macmillan English Dictionary powstał we współpracy z The Centre for English Corpus Linguistics Université Catholique de Louvain w Belgii, co zapewnia jego poprawność merytoryczną.

Warto wiedzieć:

Słownik zawiera ponad 100.000 haseł, w tym 30.000 idiomów i wyrażeń.
Wyjaśnienia haseł zostały napisane przy użyciu tylko 2.500 najczęściej używanych słów, dzięki czemu są łatwe do zrozumienia.
7.500 najczęściej używanych haseł wyróżniono kolorem czerwonym i oznaczono zgodnie z częstotliwością ich występowania
Ponad 1.000 dwukolorowych ilustracji i 16-stronicowy, kolorowy, obrazkowy słowniczek tematyczny umilają pracę ze słownikiem.
Sekcja Language Awareness - zbiór jedenastu artykułów , stanowiących źródło informacji o języku.
Nowe sekcje Improve your writing skills oraz Expand your Vocabulary są dodatkową pomocą w opanowaniu niuansów języka przez zaawansowanych uczniów.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne