Adapter belkin usb-c do ethernet z portem ładowania 60w, czarny

149,00 zł

Adapter belkin usb-c do ethernet z portem ład... - Akcesoria i części - Puławy
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Puławy
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Kolor:
Czarny


Opis

Belkin USB-C to Ethernet Charge Adapter 60W USB-C do Ethernet + port ładowania USB-C   Podłączenie laptopa do sieci i ładowania Oryginalny kabel Plug&Play marki Belkin z USB-C do Gigabit Ethernet umożliwia podłączenie kabla internetowego RJ45 do urządzenia z wejściem USB-C. Dodatkowo posiada port ładowania USB-C PD o mocy do 60W. Długość adaptera z kablem: 19cm Kolor producenta: Black     Wygodny w użytkowaniu Wykonany z wysokiej jakości materiałów, o kompaktowych rozmiarach. Można go podłączyć do wielu laptopów z Windows czy MacBooków wyposażonych w złącze USB-C (lub Thunderbolt™ 3). Umożliwia bezpieczny przesył dużych plików lub prowadzenie konferencji internetowej bez zakłóceń. Doskonale sprawdzi się w sieci Gigabit Ethernet do 10/100/1000 Mbps. 2 diody LED informujące o statusie i pracy w sieci       Port ładowania do 60W Adapter wyposażony został dodatkowo o port ładowania USB-C Power Delivery o mocy do 60W, pozwalający na jednoczesne ładowanie urządzenia w przelocie (funkcja pass-through) podczas korzystania z internetu.      

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Puławy
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Telefony
(Telefony)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria i części
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-09-03

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Telefony
(Telefony)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij