Następne

Mycie Dachów Elewacji Kostki Brukowej itp...


Opis

Oferuję Państwu usługi mycia i konserwacji. -dachów, elewacji, kostki brukowej, marmuru, granitu, podjazdów kamiennych, betonowych, ogrodzeń z kamienia, cegieł, tarasów itp: Firma wykonuje mycie ciśnieniowe dachów i elewacji metodą alpinistyczną. Usuwamy wszelkie zabrudzenia powstałe na drodze oddziaływania środowiska naturalnego takie jak : -grzyby, glony, mchy, kurz , tłuszcz, zanieczyszczenia po okresie zimowym, itp. Mycie wodą o wysokim ciśnieniu i preparatami ulegającymi biodegradacji pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty. Cena mycia 1m2 dachówki wynosi 7zł. Mycia 1m2 elewacji 7zł. Mycia 1m2 kostki brukowej 5zł. Oferuję także czyszczenie elewacji budynku która po umyciu wygląda bardzo czysta i odświeżona. Jest możliwość zrobienia darmowej próby w celu zobaczenia różnicy po umyciu. Za wykonane prace wystawiam rachunek. Firma ''Budeks'' tel 696-040-586 .


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne