ogrodzenie z kamienia łupanego,Kamień polny , kamieniarstwo , brukarstwo ,grille ogrodowe z kamienia


Opis

wykonujemy wszelakie prace z kamienia łupanego łamanego otoczaka wykładamy już od ponad 20 lat jesteśmy solidni i konkretni w swoim wykonaniu murujemy ogrodzenia wjazd murki grille chodniki fontanny z kamienia według życzeń i fantazji klijenta i co najważniejsze jesteśmy konkurencyjni na rynku kamieniarskim ponieważ mamy rozsądne cenny http://www.kamieniarstwobudowlanepomorskie.pl.tl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Pszczew - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski i okolica (pow. m. Gorzów Wielkopolski w lubuskim), Ogłoszenia Przytoczna i okolica (pow. międzyrzecki w lubuskim), Ogłoszenia Siedlec i okolica (pow. wolsztyński w wielkopolskim), Ogłoszenia Skwierzyna i okolica (pow. międzyrzecki w lubuskim), Ogłoszenia Świebodzin i okolica (pow. świebodziński w lubuskim), Ogłoszenia Międzychód i okolica (pow. międzychodzki w wielkopolskim), Ogłoszenia Pniewy i okolica (pow. szamotulski w wielkopolskim)