Cosma Original w galarecie, 6 x 400 g - Tuńczyk pacyficzny

72,80 zł

Cosma Original w galarecie, 6 x 400 g - Tuńczyk... - Karmy dla kotów - Psary

Opis

Cosma Original – karma o wysokiej zawartości soczystego mięsa lub delikatnej ryby w smakowitej galarecie. Każdy wariant zawiera tylko jedno źródło białka w postaci pełnowartościowego mięsa lub ryby. Delikatna obróbka wyselekcjonowanych składników pozwala zachować wszystkie ważne substancje odżywcze i oryginalny, naturalny smak karmy. Prezentowana karma uzupełniająca z naturalnych, wysokiej jakości składników nie zawiera wzmacniaczy smaku, konserwantów ani barwników i zapewnia Twojemu kotu niepowtarzalne doznania smakowe oraz pożywienie zgodne z dobrostanem gatunku. Karma Cosma Original jest dostępna w następujących wyśmienitych wariantach: Kurczak: soczyste kawałeczki piersi z kurczaka. Tuńczyk pacyficzny: wyśmienite czerwone i jasne mięso z tuńczyka. Tuńczyk: wybrane jasne mięso z tuńczyka (karma pełnoporcjowa). Łosoś: delikatne kawałeczki łososia. Sardynki: duże kawałki sardynek. Tuńczyk bonito: wyselekcjonowane jasne mięso z tuńczyka pasiastego. Pakiet mieszany (6 x 400 g) składa się z 4 różnych smaków: 2 x kurczak: Wyselekcjonowane i smakowicie przyrządzone kawałki kurczaka. 2 x łosoś: Delikatne kawałeczki łososia. 1 x tuńczyk bonito: Wyselekcjonowane jasne mięso z tuńczyka pasiastego. 1 x tuńczyk pacyficzny: Wyśmienite czerwone i jasne mięso z tuńczyka. Cosma Original 400 g w skrócie: Karma mokra klasy premium dla kotów Wysoka zawartość świeżego mięsa lub ryby Produkt monobiałkowy: tylko jedno źródło białka zwierzęcego Pożywienie zgodne z dobrostanem gatunku Bez wzmacniaczy smaku, konserwantów i barwników Warianty tuńczyk pacyficzny i łosoś w nowej odsłonie Cosma Look Rozpieszczaj swojego kota – sercem i produktami marki Cosma!

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Psary
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Psary
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-11-09

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij